Pro hmotu a sílu #2

Pro hmotu a sílu #2

NOVINKA AKCE TÝDNE

Pokročilá kombinace toho nejúčinějšího na českém trhu. Velký protein CFM 80 dodá svalům živiny, aby měly z čeho růst, a nastartuje anabolické procesy. Creatin Ethyl Ester je nová forma osvědčeného kreatinu monohydrátu, která přináší lepší vstřebatelnost a účinnost. Hellnox je předtréninkový stimulant a mix těch nejúčinnějších látek v jediném přípravku.

1697 Kč s DPH

2497 Kč s DPH Sleva 32%

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

Akční nabídka:
V akční nabídce nyní balíček Pro hmotu a sílu #2 se slevou 928 Kč.

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

CFM Instant Whey 80 (1000 g) v běžné ceně 899 Kč
Hellnox ® (620 g) v běžné ceně 1199 Kč
Creatine Creapure (300 g) v běžné ceně 399 Kč

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 2497 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 1699 Kč! Ušetříte 798 Kč.

Vybranou příchuť Hellnoxu vepište do pole poznámka při objednávce (pomeranč, jablko, višeň).

 

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Základem nového proteinu CFM Instant Whey 80 je opět nejkvalitnější dostupná surovina, a to syrovátkový proteinový koncentrát CFM. Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby – mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Je dostupný v mnoha naprosto excelentních a vylepšených příchutích. Více informací zobrazíte kliknutímzde.

Hellnox ® je profesionální předtréninkový přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Hellnox je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování svalů a stimulaci vysoké intenzity tréninku. Hellnox obsahuje efektivní kombinaci vysokých dávek látek stimulujících produkci NO (oxidu dusnatého) doplněnou o zdroje sacharidů - isomaltulózu (palatinóza), maltodextrin a dextrózu, volné aminokyseliny (BCAA, L-glutamin), Creapure ® (německý kreatin monohydrát nejvyšší čistoty) a stimulační látky - taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje. Unikátní je obsah patentované složky ActiNOS ® (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu). Více informací zobrazíte kliknutím zde.

Creatine Creapure ® je pouze 100 % čistý a kvalitní kreatin monohydrát, který je jedním z nejsilnějších produktů určených pro zvýšení fyzické síly, výkonnosti i rychlé zvýšení objemu svalů! Kreatin je přirozenou látkou lidského organismu, která umožňuje opakovanou svalovou práci a kontrakci svalových vláken. Zvýšený přívod kreatinu ve formě tohoto produktu způsobuje podstatné zvýšení fyzické výkonnosti při intenzivních intervalech těžké svalové práce. Více informací zobrazíte kliknutím zde.

Informace:

produkt vhodný pro sportovce
potravina pro zvláštní výživu

*Novinky*

4 Položky

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení