Pro nárůst svalů #5

Pro nárůst svalů #5

NOVINKA

Chcete nabrat novou hmotu a zvýšit svoji sílu? Protein Vám dodá živiny potřebné pro nárůst svalové hmoty a kreatin monohydrát zase zvýší fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu - tedy při tréninku v posilovně.

899 Kč s DPH

1397 Kč s DPH Sleva 35.6%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

Akční nabídka:
V akční nabídce nyní balíček Pro nárůst svalů #5 se slevou 498 Kč.

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

CFM Instant Whey 80 (1000 g) v běžné ceně 899 Kč
Creatine Creapure ® (300 g) v běžné ceně 399 Kč
šejkr Extrifit (700 ml) v běžné ceně 99 Kč

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 1397 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 899 Kč! Ušetříte 498 Kč.

 

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Základem nového proteinu CFM Instant Whey 80 je opět nejkvalitnější dostupná surovina, a to syrovátkový proteinový koncentrát CFM. Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby – mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Je dostupný v mnoha naprosto excelentních a vylepšených příchutích. Více informací zobrazíte kliknutímzde.

Creatine Creapure ® je německý kreatin monohydrát s ochrannou známkou zajištující 100 % nejčistší formu kreatinu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při intenzivních po sobě jdoucích krátkých intervalech, jako jsou kulturistické série či kondiční posilování ve fitness centrech. Kreatin zároveň zvyšuje objem každé svalové buňky a je jedním z nejúčinnějších nástrojů pro rychlé nabrání svalové hmoty! Více informací zobrazíte kliknutím zde.

Šejkr Extrifit: 700ml bílý šejkr s neonově oranžovým uzávěrem. Na třech stranách kresby sponzorovaných atletů s logem Extrifit a podpisy - Sabina Pleváková, Vojtěch Koritenský a Tomáš Kašpar. Informace:
doplněk stravy, vhodné pro sportovce
před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku
nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

*Novinky*

3 Položky

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení