Pro nárůst svalů #3

Pro nárůst svalů #3

NOVINKA

Výhodný akční balíček, který pomůže s nárůstem svalové hmoty!

919 Kč s DPH

1227 Kč s DPH Sleva 25.1%

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

Akční balíček určený pro všechny sportovce, kteří mají problémy s nárůstem svalové hmoty a síly a chtějí tento stav účinně změnit.

Balíček obsahuje dva základní a zároveň osvědčené fitness suplementy používané v objemových obdobích - na jedné straně gainer se značně unikátním složením (viz níže), na straně druhé pak creatin monohydrát, což je v posledním desetiletí nejosvědčenější přímý stimulant nárůstu svalové hmoty.

Oba produkty jsou od v současnosti velmi oblíbené značky sportovní výživy Survival, kde čistotu, kvalitu i maximální jakost použitých surovin garantuje majitel trenérské školy a vyhledávaný osobní trenér vrcholových sportovců Pavel Provázek.


Akční nabídka:

V akční nabídce nyní balíček Pro nárůst svalů #3 se slevou 308 Kč.

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Palatinose Gain 20 Fair Power ® (1500 g) v běžné ceně 749 Kč 
Creatin Fair Power ® (300 g) v běžné ceně 349 Kč
šejkr Survival se zásobníky (600 ml) v běžné ceně 129 Kč

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 1227 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 919 Kč! Ušetříte 308 Kč.

 

 

Jak oba suplementy nejlépe kombinovat?

Palatinose Gain 20 Fair Power je vhodné zařadit 2x denně, a to v množství 25 g - 50 g do 150 - 300 ml chladné vody nebo mléka, kdy první dávku je možné použít např. v průběhu dopoledne, druhou např. po tréninku nebo v průběhu dne. Creatin je vhodné přidat k oběma dávkám, a to v množství od 2,5 do 5 g na každou z nich. Sacharidy obsažené v Palatinose Gain 20 Fair Power tak výrazně pomohou vstřebávání i účinnosti creatinu. Budete-li denně používat 2x 2,5 g creatinu a 2x 25 g gaineru, vystačí Vám balíček na rovných 30 dní.

Palatinose Gain 20 Fair Power

Palatinose Gain 20 Fair Power je novým sacharido-proteinovým přípravkem určeným pro silové sportovce, kteří usilují o nárůst svalové hmoty a síly, zároveň je ale vhodný i pro všechny sportovce vytrvalostního zaměření, kteří kvůli náročným tréninkovým programům trpí nedostatkem energie či úbytkem váhy. Palatinose Gain 20 Fair Power obsahuje směs sacharidů (z nich 40 % tvoří pomalu se uvolňující palatinóza), bílkovin (největší podíl syrovátkový koncentrát a micelární kasein), dále pak přídavek volných aminokyselin BCAA (4 % produktu) a také taurinu a L-glycinu. V neposlední řadě produkt obsahuje i komplex trávicích enzymů DigeZyme®. Díky uvedenému složení, dobré rozpustnosti i chuti je gainer jednou z nejlepších možných voleb na současném českém trhu. Navíc, podíváte-li se na složení, najdete v něm procentuálně uvedené zastoupení všech klíčových složek sacharidů i bílkovin, díky čemuž získáváte absolutní přehled o složení.
Více info ZDE


Creatin Fair Power

Creatin Fair Power (kreatin monohydrát) patří k nejosvědčenějším doplňkům sportovní výživy. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu - příznivého účinku se dosáhne při přívodu od 3 g kreatinu denně. Creatin Fair Power společnosti Survival je vysoce čistou mikronizovanou formou kreatin monohydrátu bez obsahu jakýchkoliv jiných přísad. Mikronizovaná forma umožní snadnou přípravu, rychlou rozpustnost a maximální využitelnost v lidském organismu. Vysokou kvalitu použité suroviny dokládá i výsledek laboratorního rozboru (obsah kreatinu 99,84 %).
Více info ZDE

 

Šejkr Survival se zásobníky

Černý šejkr Survival se zásobníky na tablety či sypké formy suplementů. Samotný šejkr na míchání nápojů má objem 600 ml (stupnice po stranách je do 500 ml), pro snazší rozmíchání nápoje obsahuje samozřejmě mřížku. Pod samotným šejkrem jsou dvě odmímatelná patra - první o objemu 150 ml, které obsahuje vyjímatelný zásobník na tablety se čtyřmi odděleními, a druhé o objemu 200 ml. 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení