100 % Beef Muscle

100 % Beef Muscle

AKCE

Gainer 100 % Beef Muscle obsahuje hydrolyzovanou hovězí bílkovinu získanou z čerstvého hovězího masa. 100% přírodní produkt bez přidání hormonů! Díky enzymatické hydrolýze je trávení a vstřebatelnost bílkovin rychlá.

1440 Kč s DPH

1600 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Hovězí maso má mezi tvrdě trénujícími sportovci jedinečné postavení - řada lidí pozoruje při konzumaci hovězího masa viditelnější růst, než kdyby to samé množství bílkovin přijali z kuřecího masa. Gainer 100 % Beef Muscle obsahuje hydrolyzovanou hovězí bílkovinu získanou z čerstvého hovězího masa. 100 % přírodní produkt bez přidání hormonů! Díky enzymatické hydrolýze je trávení a vstřebatelnost bílkovin rychlá.

S obsahem bílkovin ze 100 % pocházející z hovězího masa!

Hovězí maso má legendární status v kruzích tvrdě trénujících, cílově orientovaných sportovců. Na základě zkušeností s ním, mnoho sportovců zpozorovalo větší rozvoj než v případě kuřecího masa. Jaký důvod tedy můžeš mít, aby si neužíval hovězí protein mimořádné kvality v práškové formě?

1

Naše formule HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je kompletní bílkovinou s obsahem hydrolyzovaných hovězích peptidů, získanou z čerstvého hovězího masa. Je 100 % přírodním produktem, bez přidaných hormonů. Je enzymaticky hydrolyzovanou (v podstatě předtrávenou) bílkovinou z hovězího masa, což znamená, že její strávení a vstřebávání je rychlé. Úplné bílkoviny, jakou je i tato naše, zajišťují pro organismus všechny typy esenciálních aminokyselin, včetně 9 (histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin). Do produktu jsme přidali další 2 gramy l - leucinu, který patří mezi jednu z nejdůležitějších esenciálních aminokyselin. Bílkoviny přijaté ze stravy jsou zdrojem dusíku a esenciálních aminokyselin, které jsou potřebné pro tvorbu tkání a k jejich zachovávání. Z toho důvodu 100 % BEEF MUSCLE - svým obsahem bílkovin - přispívá k růstu objemu svalové hmoty a k jejímu zachování, také k udržování správného stavu kostí. * 100 % BEEF MUSCLE zajišťuje ve značném množství i různé typy sacharidů - z mnoha i populární waxymaizestarch- jako palivo pro tvrdý trénink a procesy metabolismu. Mnoho produktů z hovězí bílkoviny mají špatnou chuť. Tato hovězí bílkovina je však velice chutná. Stojí za vyzkoušení!

100% Beef Muscle obsahuje několik druhů sacharidů včetně oblíbeného waxy maize (kukuřičného škrobu).

Doporučené dávkování:

1 dávku 100 % Beef Muscle (106 g = cca 2,5 odměrky) rozmíchejte v 500 ml vody. Na míchání se doporučuje šejkr se sítkem. Před použitím řádně zatřepat.
Užívejte 1 dávku denně, nejlépe po tréninku.

 

d

Složení:

Čokoláda

maltodextrin, hydrolyzované hovězí peptidy, waxy maize škrob, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (10 - 12 %), aroma (hořká čokoláda), L-leucin, emulgátor (sójový lecitin), xanthanová guma, sladidlo (sukralóza, acesufam K)

Krémová vanilka

maltodextrin, hydrolyzované hovězí peptidy, waxy maize škrob, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma (krémová vanilka) jogurtový prášek (mléko), L-leucin, emulgátor (sójový lecitin), xanthanová guma, sladidlo (sukralóza, acesufam K)

Malina

maltodextrin, hydrolyzované hovězí peptidy, waxy maize škrob, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma (malina, tvaroh (quark)), L-leucin, emulgátor (sójový lecitin), xanthanová guma, sladidlo (sukralóza, acesufam K), barvivo (ponceau 4R*)*Může ovlivňovat činnost a pozornost dětí 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení