Volumass 35

Volumass 35

Gainer pro získání kvalitních sacharidů s vysokým obsahem proteinu.

576 Kč s DPH

640 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Volumass 35 je určen pro aktivní sportovce, kteří potřebují více živin nebo k pokrytí zvýšené tělesné aktivity. Představuje kompletní plnohodnotnou výživu pro Vaše svaly. Vyznačuje se obsahem kreatinu, významným množstvím vysoce kvalitního proteinu a má vyšší kalorickou hodnotu.

Ve fázi růstu svalové hmoty mají sacharidy i proteiny stejně důležitou úlohu pro poskytování energie a jako stavební jednotky pro anabolické procesy ve svalech. Vzhledem k 35 % obsahu proteinu také ve formě syrovátkového izolátu náš produkt splňuje nároky většiny stravovacích systémů a metabolismu různých sportovců.

a

Volumass 35 sám o sobě představuje vyvážené jídlo, které se může stát součástí denního stravovacího programu. Proteinová složka je tvořena vysoce kvalitním ultra- a mikrofiltrovaným syrovátkovým koncentrátem s enzymatickým čištěním a příčně mikrofiltrovaným izolátem. Obě tyto složky jsou bohaté na proteinové mikrofrakce – laktoglobulin, laktalbumin, laktoferrin a imunoglobulin. Produkt obsahuje kreatin.

Doporučené dávkování:

rozmíchejte 100 g (2 a 1/4 odměrky) Volumass 35 v 500 ml vody nebo mlékaúčinek bude maximální, pokud nápoj zkonzumujete do 30 minut po tréninkutaké je možno ho použít jako náhradu jednoho denního jídla

s

f

Složení:

syrovátkový protein obsahující laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin a imunoglobulinové proteinové frakce (ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát a syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, kreatin monohydrát, dextróza, hydrogenfosforečnan sodný, taurin, hydrogenfosforečnan hořečnatý, dihydrogenfosforečnan draselný, kakaový prášek (10 - 12 %), přírodní a přírodně identická barviva (hořká čokoláda), aspartam

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení