Volumass 35 Professional

Volumass 35 Professional

AKCE

Skvělý proteinovo-sacharidový doplněk výživy pro sportovce .

603 Kč s DPH

670 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Volumass 35 Professional je základním nenahraditelným produktem pro všechny fyzicky aktivní jedince. Volumas 35 byl naším nejúspěšnějším výrobkem a Volumass 35 Professional je jeho technologicky zdokonaleným nástupcem. Trénink ztrácí smysl, pokud po něm nedojde k regeneraci a nejsou dodány výživné látky pro růst a kvalitu svalů. Nyní nabízíme univerzální kombinaci sacharidů, proteinů, aminokyselin a dalších potřebných látek, vhodné při Vašem tréninkového snažení.

Tento produkt obsahuje nejlepší syrovátkové proteiny, pocházející z vysoce kvalitního ultrafiltrovaného proteinového koncentrátu a z mikrofiltrovaného izolátu, získaného nejnovější patentovanou technologií. Volumass 35 Professional obsahuje lehce stravitelné sacharidy, schopné rychle doplnit glykogenové zásoby, a tak zvýšit využití dalších živin. Hlavním přínosem je použití speciálního sacharidu zn. palatinóza, který se vstřebává pomalu, bez vlivu na hladinu inzulínu (má nízký glykemický index).

a

Volumass 35 Professional obsahuje kreatin. Kreatin použitý v tomto výrobku je dokonalejší. Jde o náš špičkový produkt ATTACK multi-vector, kreatinovou matrix.

Volumass 35 Professional obsahuje více než 10 000 mg BCAA a 8 000 mg glutaminu v 1 dávce, v podobě naší super slavné G-BOMB glutaminové formy. Ta obsahuje víc různých stabilních a lépe biologicky využitelných glutaminů.

Náš produkt je dále obohacen taurinem, taurin ethyl esterem a fosfáty. Každá jednotlivá dávka poskytuje 50 % doporučené denní dávky vitamínů. Neobsahuje aspartam. Volumass 35 Professional je kompletní instantní výživou pro Vaše svaly. Její složení odpovídá vědeckým výzkumům.

Doporučené dávkování:

smíchejte 1 dávku (100 g) Volumass 35 Professional s 500 ml vody nebo nízkotučného mlékanejvhodnější doba pro konzumaci a využití pro svaly je do 30 minut po tréninkuje možné ho použít také jako náhradu 1denního jídla

s

s

Složení:

syrovátková proteinová směs (ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát a syrovátkový proteinový izolát obsahující laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin, imunoglobulinové mikrofrakce), maltodextrin, dextróza, škrob waxy maize, aroma (vanilka, skořice), kreatin monohydrát, palatinóza (isomaltulóza), L-glutamin, L-taurin, L-alanin, xanthanová guma, mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát, sladidlo: acesulfam K, sukralóza, kreatin fosfát, kreatin pyruvát, kyselina listová 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení