Trans-X

Trans-X

Transportní systém na bázi kreatinu a ribózy pro zvýšení výkonnosti při intenzivním fyzickém výkonu.

531 Kč s DPH

590 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Základem transportního systému třetí generace je 81 g dextrózy. Dextróza urychlí a zesílí účinek Trans-X. Navíc pokud ho budete užívat v přesně stanovených časových intervalech, což je ihned po tréninku a ráno po probuzení, pak naše kombinace dokáže maximálně naplnit vyčerpané zásoby svalového glykogenu. Hlavní charakteristickou látkou tohoto transportního systému je kyselina lipoová. Trans-X je nejdokonalejším produktem pro zvýšení výkonnosti při intenzivním fyzickém výkonu.

s

Doporučené dávkování:

užívejte 450 - 900 ml vody k rozmíchání 50 - 100 g Trans-Xv závislosti na své hmotnosti a množství svalové hmoty užívejte malou nebo větší dávku Trans-X 2krát denně po probuzení a po tréninku v plnící fázi (prvních 5 dnů užívání)pro zvýšení účinku užívejte 1 dávku po tréninku nebo po probuzení v netréninkové dnymalá dávka může být užita spolu s dávkou proteinu

d

Složení:

dextróza, kreatin monohydrát, fosforečnan vápenatý, D-ribóza, L-glutamin, taurin, L-arginin báze, hydrogenfosforečnan hořečnatý, hydrogenfosforečnan draselný, kyselina alfa lipoová, hydrogenfosforečnan draselný, kyselina citronová, přírodní a přírodně identické aroma (pomeranč), barvivo (žluť)

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení