100 % Whey Isolate

100 % Whey Isolate

100 % Whey Isolate obsahuje jen 0,6 g sacharidů a 0,5 g tuků v jedné dávce

585 Kč s DPH

650 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Tento náš speciální produkt plní 2 základní cíle: zajistit co nejvyšší koncentraci proteinu (83 %) při současném zachování výborné chuti, to znamená zajistit optimální využití aminokyselin ve svalech a následný anabolický efekt díky množství bílkovin. Čím rychleji a dokonaleji se aminokyseliny mohou vstřebat, tím lepších výsledků můžete dosáhnout!

100 % Whey Isolate obsahuje jen 2 g sacharidů a 1 g tuků v jedné dávce. Jeho příprava je velmi jednoduchá, je možno ho zamíchat jen lžící nebo v lahvi, nepotřebujete mixer ani šejkr!

a

Doporučené dávkování:

produkt může být kombinován s jídlem (zvýší celkový obsah proteinu ve stravě) nebo konzumován samostatně při speciální dietě, před spaním atd.v závislosti na hmotnosti těla a energetické potřebě užívejte 1 - 4 dávky denně (1 odměrka = 25 g)rozmixujte v 300 ml vody nebo džusu

a

Složení:

CFM a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahuje beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy), L-glutamin, aspartam, acesulfam K, přírodní a přírodně identické aroma (vanilka)

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení