Isolate Amino

Isolate Amino

Isolate Amino je kompletní formule obsahující esenciální aminokyseliny i aminokyseliny nezbytné pro vývoj svalů.

342 Kč s DPH

380 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Isolate Amino je kompletní formule obsahující esenciální aminokyseliny i aminokyseliny nezbytné pro vývoj svalů. Jsou vyrobené z mléčné syrovátky nejvyšší kvality. Pohodlné a přesné dávkování. Isolate Amino obsahuje esenciální aminokyseliny i aminokyseliny důležité pro vývoj svalů. Doporučuje se užívat hlavně po dlouhých trénincích a během diety. Aminokyseliny představují základní stavební prvek bílkovin, které se podílejí na růstu a udržení svalové hmoty.

ISOLATE AMINO je aminokyselinová formule, která mimo jiné obsahuje také všechny esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA). Příjem esenciálních aminokyselin je pro nás neodpustitelný, protože si je tělo nedokáže vytvořit, a z toho důvodu je důležité je přijímat jako součást potravy.

 

1

Produkt obsahuje 9 aminokyselin, které si organismus nedokáže syntetizovat: histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan a valin. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), patří také mezi esenciální aminokyseliny a tvoří 35% z celkových zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. ISOLATE AMINO je z důvodu snahy o zajištění kvality vyrobený ze syrovátkového izolátu, a je posílen o extra přídavek glutaminu, plus taurinu, který se v syrovátkové bílkovině za normálních okolností nevyskytuje.

 

Doporučené dávkování:

berte 1 - 3 dávky (4 - 12 cps) Isolate Amina před a po tréninku, další dávku vezměte před odchodem na lůžko

 

Složení:

ultrafiltrovaný syrovátkový protein, taurin, L-glutamin, želatina

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení