Amino 5600

Amino 5600

AKCE

Optimální obsah aminokyselin v Amino 5600 zaručuje absolutní využitelnost ve svalech.

531 Kč s DPH

590 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Amino 5600 má vysokou biologickou hodnotu aminokyselin upravených nejmodernějšími technologiemi studené filtrace. Surovinu představuje kvalitní aminolátka, která je sestavena z vysoce kvalitních filtrátů syrovátkové bílkoviny. Směs, obsažená v Amino 5600, má výborný profil aminokyselin bez extrémních hodnot. Optimální obsah a čistota jednotlivých aminokyselin zaručuje absolutní využitelnost Amino 5600 ve Vašich svalech. Aminokyselinová složka mléčné syrovátky obsahuje optimální poměr aminokyselin, které představují aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), glutamin a arginin. Větvené aminokyseliny jsou základem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

AMINO 5600 je aminokyselinovou formulí s úplným aminokyselinovým spektrem, která mimo jiné obsahuje také všechny esenciální aminokyseliny a aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA).

1

Konzumace esenciálních aminokyselin je pro nás potřebná, protože si je tělo nedokáže vytvořit a z toho důvodu je důležité užívat je jako součást potravy.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) patří rovněž mezi esenciální aminokyseliny a tvoří 35% z celkových zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. AMINO 5600 je vyráběn z vysoce kvalitní syrovátkové bílkoviny, s cílem zajistit optimální výsledek.

Amino 5600 je vhodný doplněk stravy během diet a extrémního zatížení organismu při tréninku. Amino 5600 je vyroben ze syrovátkové bílkoviny nejvyšší kvality a biologické hodnoty, proto může zajistit optimální pozitivní výsledky. Jeho dlouhodobějším, pravidelným užíváním můžete maximalizovat Vaše výsledky.

Doporučené dávkování:

pro silové sporty: užívejte 1krát denně 2 - 4 tablety Amino 5600 mezi jídly, kdy je nebezpečí porušení dusíkové rovnováhy a její obrácení na negativní stranudruhou dávku, další 2 - 4 tablety Amino 5600 berte před spaním, zabráníte tak proteinové destrukci během spánku, pomůžete rovněž tělu v regeneracipro vytrvalostní sporty: užívejte jednu dávku 2 - 4 tablety Amino 5600 ihned po ukončení sportovní aktivitydruhou dávku, další 2 - 4 tablety užijte před spanímv obou případech zabráníte proteinové destrukci – tělo nebude používat Vaše svalové buňky k obnově energetických zdrojů a pomůžete rovněž tělu v regeneraci

a

Složení:

hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát, mikrokrystalická celulóza, mastek, oxid křemičitý, stearát hořečnatý 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení