BCAA-X

BCAA-X

Jedná se o aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které jsou pro naše tělo opravdu nezbytné.

198 Kč s DPH

220 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Scitec Nutrition

Spotřebovávají se během tréninku nebo při nedostatku kvalitní stravy jako první a navíc je organismus sám neumí vyrobit. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin. Bílkoviny mají anabolický efekt – přispívají k růstu svalové hmoty. Bílkoviny mají antikatabolický efekt - přispívají k udržení svalové hmoty v situacích, kdy hrozí její katabolizace, jako je intenzivní trénink či redukční dieta.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě Leucin, Isoleucin a Valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 důležitých aminokyselin, protože lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava nebo doplňky výživy. Tvoří více než 35% z bílkovin, podílejících se na budování svalové hmoty.

Leucin, Isoleucin a Valin jsou nenahraditelnými aminokyselinami, které je možné přijmout ze směsí bílkovinných zdrojů. Aminokyseliny BCAA lze přijmout i doplňky výživy, což se doporučuje hlavně po tvrdém tréninku nebo fyzické práci. BCAA-X obsahuje Leucin, Isoleucin a Valin v poměru 2:1:1, v přesně navážené, pohodlné kapslové formě!

a

Doporučené dávkování:

užívejte 1 - 3 dávky BCAA-X denně před a po tréninku a také před spaním1 dávka = 2 kapsle

                    a

Složení:

L-leucin, L-isoleucin, L-valin, kapslová želatina

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení