VemoHerb ECA

VemoHerb ECA

AKCE

Hlavním benefitem produktu VemoHerb ECA je originální, tedy prověřený poměr účinných složek 20:1:1 = 200 mg kofeinu farmaceutické kvality : 10 mg synefrinu : 9 mg salicinu, který je garancí silného synergního účinku.

527 Kč s DPH

599 Kč s DPH Sleva 12%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: VemoHerb

Tento poměr není nijak nahodilý, jedná se o speciální stechiometrickou kombinaci vycházející z dlouhodobých poznatků a studií. Např. u salicinu je velmi důležité dodržovat tzv. „strop" (do 20 mg salicinu v jednorázové dávce) při společném dávkování s ostatními termogenními složkami (kofein, synefrin), kdy je žádoucí pouze termogenní účinek bez vedlejších nežádoucích účinků, které mohou vznikat u vyšších dávek salicinu. VemoHerb ECA Vám umožní vytěžit z Vašeho tréninku naprosté maximum!

Originální kombinace termogenních stimulátorů „made in east block", v ideálním stechiometrickém poměru 20:1:1 (kofein:synefrin:salycin), prověřená vrcholovými sportovci a atlety. Vyrobeno a kontrolováno v souladu s normami ISO9001/HACCP.

Doporučené dávkování:

užívejte 1 kapsli VemoHerb ECA dennědávkujte cca 20 - 30 minut před zahájením tréninkové jednotkypozn. česká legislativa povoluje maximální denní dávku synefrinu 10 mg, proto lze doporučit pouze dávku 1 kapsle denně, kterou nikdy nepřekračujte

c

Složení:

maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení