Essential BCAA Synergy

Essential BCAA Synergy

Využijte specifickou kombinaci klíčových aminokyselin, které sportovci využívají v případech, kdy si kladou za cíl zlepšení výkonu, ochranu svalové hmoty před odbouráváním a podporu zotavení. Essential BCAA Synergy obsahuje optimální dávku aminokyselin obohacenou o vitamín B6 pro podporu metabolismu.

719 Kč s DPH

899 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Prom-in

V produktu Essential BCAA Synergy je bohatě zastoupen L-leucin, L-isoleucin a L-valin (esenciální aminokyseliny BCAA), které tvoří základní složku bílkovin důležitých pro růst svalové hmoty. Essential BCAA Synergy je doplněn také o glutamin, což je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60 % obsahu aminokyselin svalových buněk. Vědecké pokusy prokázaly, že při úměrném zásobení organismu glutaminem je možno uspokojit poptávku svalů.

Díky instantní formě je produkt velmi dobře vstřebatelný ze zažívacího traktu, proto je možné užívat slabý roztok i v průběhu zátěže.

 

Doporučené dávkování:

užívejte 7 - 11 g (2 - 3 odměrky) BCAA Synergy rozpuštěných v 300 - 400 ml vodyužívejte krátce před tréninkem (pokud je Vaším cílem ochrana svalové hmoty)užívejte po tréninku (pokud potřebujete zlepšit regeneraci)

c

Složení:

L-leucin, L-isoleucin, L-valin, AAKG - arginin alfa ketoglutarát, glutamin, sukralóza, neohesperidin E 959, kyselina citronová, vitamín B6, pro pomerančovou příchuť: pomerančové aroma, barvivo beta karoten, pro malinovou příchuť: malinové aroma, koncentrát červené řepy

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení