Amino Power Liquid

Amino Power Liquid

Amino Power Liquid je zdrojem aminokyselin, které jsou základním stavebním prvkem bílkovin. Bílkoviny mají anabolický efekt – přispívají k růstu svalové hmoty. Bílkoviny mají také antikatabolický efekt - přispívají k udržení svalové hmoty v situacích, kdy hrozí její katabolizace, jako je intenzivní trénink či redukční dieta. Koncetrace Amino Power Liquid je 515 000 mg na 1000 ml, díky čemuž se řadí mezi nejsilnější produkty na trhu. Ideální je použití Amino Power Liquid ihned po tréninku.

792 Kč s DPH

990 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Weider

Amino Power Liquid je zde, aby doplnil to, co Vaše tělo potřebuje při náročném tréninkovém úsilí. Toužíte po krásně vypracované postavě, svalovém objemu a vyrýsovaných svalech? Pravidelně na sobě tvrdě pracujete, ale stále to není ono? Chybí Vám energie, bolí Vás po tréninku svaly a nedochází k téměř žádnému svalovému nárůstu? Pokud tvrdě trénujete, ale nedodáte tělu potřebné aminokyseliny, pak s největší pravděpodobností sáhne po zásobách energie, které jsou ukryté ve svalové hmotě.

Amino Power Liquid obsahuje kompletní spektrum všech potřebných aminokyselin (esenciálních i neesenciálních), které jsou získány cestou enzymatické hydrolýzy syrovátkové bílkoviny. Bílkoviny přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty. Obohaceno o glycin, taurin a vitamín B6.

Doporučené dávkování:

užívejte 3 dávky (1 dávka = 15 ml) Amino Power Liquid dennějednu dávku užívejte asi 30 minut před tréninkem, další dvě dávky berte ihned po tréninku

d

b

Složení:

syrovátkový hydrolyzát, voda, fruktóza, kyselina citronová, glycin, L-leucin, taurin, sorbát draselný, aroma, cyklamát sodný, acesulfam-K, sacharin, vitamín B6

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení