Maximum BCAA Syntho

Maximum BCAA Syntho

Maximum BCAA Syntho se díky volné formě BCAA aminokyselin velice dobře a rychle vstřebává do organismu, proto jsou jasnou volbou pro všechny tvrdě trénující sportovce. Dodejte svým svalům to, po čem prahnou.

472 Kč s DPH

590 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Weider

Maximum BCAA Syntho jsou neodmyslitelně spjaty s každým, pro koho se sport stal životní vášní. Ať už trénujete na vrcholové úrovni, dáváte do tréninku všechny síly, nebo prostě jen sportem žijete, pak je potřeba své tělo a svalovou hmotu maximálně chránit. Energie se náročnou fyzickou aktivitou rychle vyčerpává a tělo pak sáhne do svalů, kde se mu nabízí velká zásoba další energie. Dochází k vyčerpání a svalové únavě, svaly jsou unavené a špatně regenerují. Maximum BCAA Syntho obsauje aminokyseliny, které představují základní stavební kámen bílkovin. Bílkoviny mají anabolický efekt – přispívají k růstu svalové hmoty. Mají také antikatabolický efekt - přispívají k udržení svalové hmoty v situacích, kdy hrozí její katabolizace, jako je intenzivní trénink či redukční dieta.

Zásadní výhody Maximum BCAA Syntho:

obsahuje pouze čisté syntetické aminokyselinykaždá kapsle zaručuje naprosto optimální poměr všech BCAA aminokyselin

Doporučené dávkování:

užívejte 6 kapslí Maximum BCAA Syntho před tréninkem a 4 kapsle ihned po tréninku

1

Složení:

citrát draselný, želatina, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, PTK (kyselina alginová), pyridoxin hydrochlorid, barviva E171, E172 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení