CFM Whey Protein

CFM Whey Protein

CFM Whey Protein je vysoce kvalitní proteinový suplement sestavený pro všechny intenzivně trénující sportovce, kteří chtějí kvalitními bílkovinami chránit svoji svalovou hmotu a přispět ke zlepšení regenerace.

1088 Kč s DPH

1360 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Weider

CFM Whey Protein je speciálně sestaven pro všechny náročné sportovce, kteří chtějí budovat kvalitní svalovou hmotu díky vysokému podílu bílkovin. Zpracování patentovanou metodou CFM (mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), a navíc ještě bez působení negativních vlivů, kterými je například vysoká teplota, činí z CFM Whey Proteinu něco víc. V CFM Whey Protein se Vám dostává do rukou jedinečný produkt - izolát syrovátkové bílkoviny s obsahem až 90 % proteinů v té nejčistší možné formě. CFM Whey Protein zachovává díky své metodě zpracování přírodní formu s obsahem celých 45,5 % esenciálních aminokyselin, 21,4 % BCAA a podílem bioaktivních syrovátkových peptidů a L-glutaminu.

Doporučené dávkování:

užívejte 1 dávku CFM Whey Protein (30 g = 2 polévkové lžíce) rozpuštěné v 300 ml vody nebo polotučného mléka (1,5 % tuku)

1

2

 

Složení:

syrovátkový proteinový izolát, sójový lecitin, sladidla: acesulfam K, cyklamát sodný, sacharin sodný, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6) 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení