Anabolic booster 1+1 ZDARMA!

Anabolic booster 1+1 ZDARMA!

AKCE + 1 ZDARMA

Unikátní kombinace působící na sportovní výkonnost.

444 Kč s DPH

množství

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: MaxxWin

Anabolic Booster obsahuje unikátní kombinaci látek, kterými jsou: Peruánská maca, kterou již od pradávna používali Inkové pro podporu energie a sexuálního zdraví, Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) obsahující vysokou hladinu rostlinných „anabolických steroidů", a extrakt ze stromu Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný). V čínské tradiční medicíně je tento extrakt používán po tisíce let. Široké je i jeho farmakologické využití. Anabolic T.B.Maxx je suplement, který oceníte nejen ve fitness centru. Je legální, bez vedlejších účinků!

Tribulus terrestrispomáhá udržet přirozenou hladinu testosteronu, podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Představuje účinný stimulant podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce u mužů.

Ginkgo bilobapomáhá udržovat dobrou paměť a mozkovou činnost, podporuje periferní krevní oběh, čímž přispívá k dobrému sluchu a zraku. Působí též jako antioxidant.

L-argininhraje důležitou roli v mnoha biologických procesech. Podílí se na tvorbě svalové hmoty, stimuluje vyšší produkci růstového hormonu STH a jako prekurzor oxidu dusnatého NO má vliv vazodilataci cévního řečiště v periferních oblastech těla. Jejich rozšířením dochází lepšímu transportu živin a kyslíku do svalů, a tím napomáhá i jejich rychlejšímu zásobení a lepší regeneraci.

Doporučené dávkování:

užívejte 1krát denně 4 tobolky Anabolic T.B. Maxx před fyzickým výkonem

1

Složení:

L-arginin HCl, Tribulus terrestris (standardizovaný extrakt s obsahem 45 % saponinů, peruánská maca (extrakt), fosforečnan vápenatý E341 (protispékavá látka), Ginkgo biloba, standardizovaný extrakt (24 % flavonových glykosidů / 6 % terpenoidných laktonů), stearát hořečnatý E470b (protispékavá látka) 

*Novinky*

10 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení