Glutamine Maxx 3000

Glutamine Maxx 3000

AKCE

L-glutamin je 100 % čistá aminokyselina, základní stavební látka bílkovin, které podporují udržení a růst svalové hmoty

396 Kč s DPH

495 Kč s DPH Sleva 20%

množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MaxxWin

L-glutamin lze považovat za vážného favorita v kategorii suplementů zaměřených jak na kulturistiku, tak i na atletiku, silové disciplíny a všechny aktivity vysoké intenzity. Kulturisté obvykle využívají L-glutamin během přípravy na soutěže se zaměřením na ochranu svalové hmoty. Mezi atlety a silovými sportovci je L-glutamin oblíben zejména v období regenerace. L-glutamin je nejvíce zastoupená aminokyselina v lidském těle a jeho hladina v krevní plazmě je nejvyšší ze všech aminokyselin.

L-glutamin je látka, kterou by neměl opomíjet žádný sportovec. V každé dávce Glutamine Maxx 3000 najdete 3000 mg vysoce kvalitního L-glutaminu. L-glutamin je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60 % obsahu aminokyselin svalových buněk. Při zátěžových situacích, kterými jsou fyzická zátěž, stres, nemoc, dochází ve zvýšené míře k uvolňování glutaminu ze svalových buněk, tzv. ke katabolizaci. I když si tělo „umí" vytvořit glutamin z ostatních aminokyselin (valinu, isoleucinu, leucinu, k. glutamové), toto vytvořené množství nepostačuje a je potřeba jej dodat zevně.

Doporučené dávkování:

užívejte 3 tablety Glutamine Maxx 3000 denně2 tablety vezměte ihned po tréninku a 1 tabletu před spanímzapijte dostatečným množstvím vody

1

Složení:

L-glutamin, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý E 470

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení