Extreme BCAA Pro 4:1:1

Extreme BCAA Pro 4:1:1

AKCE

Extreme BCAA Pro 4:1:1 jsou určeny všem sportovcům. Nejvíce zastoupená aminokyselina L-leucin je přesně to, co Vaše svaly potřebují během i po náročném a vysoce intenzivním tréninku.

581 Kč s DPH

775 Kč s DPH Sleva 25%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MaxxWin

Je důležité, aby L-leucin byl v aminokyselinách BCAA obsažen v maximálním množství. Vědecky ověřený poměr 4:1:1 (L-leucin, L-valin, L-isoleucin) je skutečně ten nejlepší. Extreme BCAA Pro 4:1:1 obsahuje sacharidový komplex pro maximální využití a rychlou vstřebatelnost aminokyselin. BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny a jsou obsaženy přímo ve svalové tkáni, kde mohou být využity jako důležitý zdroj energie pro svalovou práci. Větvené aminokyseliny jsou obsaženy ve stravě, jsou tedy látkou naprosto přirozenou. Jsou základem proteinů, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

Doporučené dávkování:

užívejte 2krát denně 4 tobolky Extreme BCAA Pro 4:1:1 vždy 45 - 60 minut před tréninkem a 15 - 30 minut po tréninku

1

Složení:

L-leucin, transparentní želatinová tobolka, L-valin, L-isoleucin, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý (E341), protispékavá látka: stearát hořečnatý (E470) 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení