Instant Mass Pro

Instant Mass Pro

Instant Mass Pro představuje kvalitní zdroj bílkovin a sacharidů pro Vaše svaly

1319 Kč s DPH

1499 Kč s DPH Sleva 12%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex Nutrition

Instant Mass Pro není typický gainer pro nabírání svalové hmoty, ale je to vysoce kvalitní gainer vyrobený s téměř vyrovnaným poměrem bílkovin a sacharidů. Každá dávka (136 g) obsahuje 54 g Quattro time-release proteinu společnosti Reflex. Jedná se o tři rozdílné typy proteinu, a to čistý nízkoteplotní ultrafiltrovaný syrovátkový protein, hydrolyzovaný syrovátkový protein a nízkoteplotní nativní syrovátkový proteinový izolát. Tyto tři super proteiny jsou kombinovány s čistým nízkoteplotním micelárním kaseinem.

Instant Mass Pro obsahuje řadu minerálů, jako jsou zinek, hořčík, vitamín D a další. Zinek napomáhá udržení normální hladiny testosteronu, hořčík přispívá k normálnímu fungování nervového systému.

Společnost Reflex Nutrition stejně jako ve všech svých produktech, tak ani v Instant Mass Pro nepoužívá žádné nekvalitní, ani podřadné suroviny, jako je například sójový protein, kukuřičný sirup, dextróza, levné rostlinné oleje, přidaný cukr nebo sůl.

Doporučené dávkování:

rozmíchejte 1 dávku (cca 5 odměrek = 136 g) Instant Mass Pro s 400 ml vody nebo nízkotučného mlékaužívejte 1 - 2 plné nebo 2 - 3 poloviční dávky denně vždy užívejte 1 dávku ihned po tréninku

1

2

Složení:

Quattro proteinová směs [mléčný ultra-filtrovaný srovátkový protein, mléčný proteinový koncentrát (80 % micelární kasein, 20 % syrovátka), mléčný nativní syrovátkový protein, mléčný hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %)], peptidicky vázaný glutamin (získaný z pšeničného proteinu), CarboBiotics - nízko-sacharidový komplex (ovesná mouka, ječná mouka, threhalóza, fruktooligosacharidy), maltodextrin, vaječný bílek - proteinový izolát, aroma, přírodní barviva (kakaový prášek se sníženým obsahem tuku) (pouze pro příchuť čokoláda), betanin (pouze pro příchuť jahoda), beta karoten (pouze pro příchuť banán a vanilka), citrát hořečnatý, karboxy-methyl celulóza, přírodní sladidla (acesulfam K, sukralóza), emulgátor (sójový lecitin), kyselin askorbová (vitamín C), DigeZyme trávicí enzymy (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza a neutrální proteáza), tokotrienoly jako DeltaGold (35 % celkových tokotrienolů, z toho 84 - 92 % delta tokotrienolů, 8 - 16 % gama tokotrienolů) pocházejících z annato, zinek monomethionin, lactospore (Bacillus coagulans), borát sodný, aspartát měďnatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), L-selenomethionin (Selenium Select), chromium pikolinát, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, cholecalciferol

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení