One Stop Xtreme

One Stop Xtreme

Komplexní produkt obsahující 55 % bílkovin a řada důležitých látek pro všechny sportovce.

2339 Kč s DPH

2599 Kč s DPH Sleva 10%

množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex Nutrition

One Stop Xtreme je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let! Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. Základ One Stop Xtreme tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro, která je jako vždy v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin

55 g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním Quattro:

Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta, a kterou nenaleznete v žádném jiném produktu. Základ tvoří kombinace dvou speciálních hydrolyzátů syrovátkové bílkoviny, bioaktivní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu.

Jak směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro funguje:

K maximálním výsledkům, potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně One Stop Xtreme neobsahuje jen „nějaký" syrovátkový protein a „nějaké" další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

První složkou je tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů (řetězce dvou až tří aminokyselin). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.Další složkou je LOW DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy. LOW DH obsahuje vysoký poměr tzv. oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin. LOW DH je tak po HIGH DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou.Třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát v kombinaci s CFM syrovátkovým izolátem (vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí).Čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organismus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny.

One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin, jako je sójový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

One Stop Xtreme obsahuje organické sacharidy s nízkým GI:

Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1 - vazbou. Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

Aditivum 3000 mg mTOR L-leucinu a 2500 mg L-glycinu:

Je známo, že L-leucin je nejsilnější aminokyselinou ze všech esenciálních aminokyselin. Důležitá aminokyselina L-glycin je dalším ze stimulačních faktorů.

One Stop Xtreme obsahuje 10500 mg BCAA v každé dávce:

Díky použití bílkovin s vysokým obsahem BCAA (zdroj fermentace) obsahuje každá dávka One Stop Xtreme 10500 mg BCAA v rámci použitých bílkovin. Pokud přičteme aditivum mTOR L-leucinu, který je také jednou z BCAA aminokyselin, dostaneme neuvěřitelný součet 13500 mg BCAA!

One Stop Xtreme obsahuje 5000 mg patentovaného Creapure® kreatin monohydrátu:

Creapure je považován za nejúčinnější dostupný kreatin na současném trhu.

Prověřená funkční dávka beta alaninu:

Každá dávka One Stop Xtreme obsahuje 1800 mg beta alaninu.

One Stop Xtreme obsahuje 10000 mg glutaminových peptidů:

Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu One Stop Xtreme, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny.

Plnohodnotné dávky vitamínů:

Se 100 % DDD všech důležitých vitamínů (pozn. pro 2 dávky denně) je One Stop Xtreme naprostým unikátem mezi formulemi all-in-one.

Monomethionin zinku, citronan hořečnatý a Avena sativa:

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody této kombinace, nicméně vlastní zkušenost Vám dá jednoznačnou odpověď.

Obsahuje stabilní probiotické kultury, trávicí enzymy:

Probiotické kultury LactoSpore a komplex enzymů Digezyme napomáhá při trávení a vstřebávání živin. Další složkou je BioPerine, který zvyšuje využitelnost jednotlivých ergogenů.

Doporučené dávkování:

pro hardcore: rozmixujte 145 g One Stop Xtreme (cca čtyři a půl 60 ml odměrky) ve 400 ml vody; doporučujeme použít šejkrdenní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, druhou dávku po ukončení tréninku nebo odpoledne mezi obědem a večeří (v netréninkové dny)

pro fitness: rozmixujte cca 70 g One Stop Xtreme (cca dvě 60 ml odměrky) ve 400 ml vody; doporučujeme použít šejkrdenní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, druhou dávku po ukončení tréninku nebo odpoledne mezi obědem a večeří (v netréninkové dny)

doporučená kombinace s Creapure Creatine Uptake Systemberte jednu dávku Creapure Uptake System (28 g = dvě odměrky s 500 ml vody) ráno nalačno před snídaní; One Stop Xtreme dávkujte po ukončení tréninku, nebo mezi obědem a večeří (netréninkové dny)příklad dvouměsíční hardcore kúry v kombinaci s ostatními produkty: využijte princip tzv. zesilujícího potenciáluprvní měsíc berte základní verzi One Stop Native nebo Creapure Creatine Uptake Systemdruhý měsíc nasaďte v plných dávkách One Stop Xtremetřetí měsíc pak můžete nasadit sofistikovanou kombinaci Performance Matrix a Growth Matrix

1

2

Složení:

čtyřsložková bílkovinná směs (bioaktivní, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, bioaktivní CFM syrovátkový izolát, hydrolyzovaný syrovátkový protein (High DH stupeň hydrolýzy 30 %), hydrolyzovaný syrovátkový protein (Low DH stupeň hydrolýzy 4 %), koncentrát mléčné bílkoviny (micelární kasein), směs sacharidů – Low GI (organický oves, organický ječmen, trehalóza), maltodextrin, Xtreme Muscle & Strength Stack (beta alanin, Creapure® kreatin monohydrát, peptidicky vázaný glutamin, glycin, L-leucin, taurin), Testo Fusion Stack (Oves setý, citronan hořečnatý, monomethionin zinku), přírodní barvivo (odtučněný kakaový prášek (příchuť čokoláda a banoffee), betanin (příchuť jahoda), beta karoten (příchuť banoffee), antokyany (příchuť jahoda), přírodně identické a umělé aroma, emulgátor (sójový lecitin), plnidlo (karboxymetyl celulóza, xantanová guma), kyselina askorbová, L-cholin bitartrát, Digezyme enzym komplex (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, neutrální proteáza), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), DeltaGold tokotrienoly (35 % tokotrienolů, z toho 84 – 95 % delta tokotrienolů, 8 – 16 % gama tokotrienolů), probiotické kultury Lactospore (Bacillus coagulans), bisglycinát železitý, niacin, aspartát meďnatý, L-selenomethionin (selenium SeLECT), extrakt z pepře (bioperin), retinyl acetát, cholekalciferol, pantotenát vápenatý, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, chromium pikolinát, kyselina listová, biotin, methylkobalamin

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení