Instant Whey Pro

Instant Whey Pro

Proteinový suplement obsahující směs proteinových frakcí a trávicí enzymy.

824 Kč s DPH

969 Kč s DPH Sleva 15%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex Nutrition

Hlavní benefity produktu:

2 miliardy probiotických kultur ve 100 g (Bacillus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus)200 mg trávicích enzymů ve 100 g (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza)80 g bílkovin ve 100 g (nedenaturovaný nativní syrovátkový izolát, CFM syrovátkový izolát, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát), Muscle Drive (peptidicky vázaný glutamin, hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %), L-glutamin)testování obsahu bílkovin v každé šarži produktu

Nová technologie přináší revoluční změnu ve světě proteinových suplementů:

„The king of the whey" je ve své nejnovější verzi určen pro každého, kdo hledá ten nejkvalitnější zdroj bílkovin. Hlavní složkou je super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Tím se významně odlišuje od standardně nabízených „whey proteinů", které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů. Jednoduše by se dalo tedy říci, že Instant Whey Native je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina „v prášku". Naším partnerem je nová, sofistikovaná mlékárna, která funguje v souladu se zdravým životním prostředím. Čerstvé mléko je bezprostředně filtrováno přes speciální membrány za velmi nízkých teplot, čímž je dosaženo vysoké biologické aktivity výsledného proteinu, který ve své nativní formě obsahuje specifické peptidové frakce.

Instant Whey Pro nabízí unikátní výkonnostní benefity, které jsou na současném trhu neporazitelné.

Instant Whey Pro obsahuje oproti standardním formám „whey proteinu", více než 166 % bioaktivního cystinu (dvě molekuly aminokyseliny cysteinu spojené sulfátovým můstkem) a o 16 % více L-leucinu.

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené, téměř dvacetileté tradici, je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80 %. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost.

Instant Whey obsahuje jako hlavní složku bioaktivní, nativní izolát syrovátkové bílkoviny, vyrobený přímou cestou z čerstvého mléka, jehož základ tvoří následující frakce:

beta laktoglobulin – (průměrně 68 %)alfa laktalbumin – (průměrně 22 %)imunoglobulin – (průměrně 5 %)bovinní sérum albumin – (průměrně 3 %)laktoferin – (průměrně 1 %)laktoperoxidázy – (průměrně 0,5 %)lysozymy – (průměrně 0,1 %)

Dále obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinace tří účinných složek:

peptidicky vázaný glutamin- tato forma glutaminu je pro tělo optimálně využitelnásyrovátkový proteinový hydrolyzát- speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny, náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji než samotné bílkovinyL-glutamin - volná forma

Digezyme – exkluzivní kombinace nejdůležitějších enzymů

Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey Pro a ostatními standardními „whey proteiny" s obsahem „surové" syrovátkové bílkoviny, je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme, které jsou důležité nejen k trávení jednotlivých živin a odstranění všech balastních látek včetně laktózy a dalších, ale také k optimálnímu fungování organismu.

Komplex enzymů Digezyme:

trávení bílkovin: proteáza I, proteáza II, proteáza III, proteáza IVtrávení balastních látek: amyláza, lipáza, laktáza, celuláza

Probiotické kultury:

Instant Whey Pro obsahuje kombinaci 4 typů přátelských probiotických kultur v optimalizovaném poměru a celkovém zastoupení 2 miliardy probiotických kultur na 100 g produktu!

Zastoupené probiotické kultury (probiotická směs):

Lactobacillus acidophilus 25 %Bifidobacterium bifidum 25

1

Složení:

Instant Whey Pro Blend (nedenaturovaný nativní syrovátkový proteinový izolát a nedenaturovaný CFM syrovátkový proteinový izolát, nedenaturovaný ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát), Muscle Drive (peptidicky vázaný glutamin (derivát pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein, L-glutamin), nedenaturovaný mléčný protein, karboxymethylcelulóza, chlorid draselný, aroma, přírodní barvivo (kakaový prášek se sníženým obsahem tuku - pro příchuť čokoláda a banoffee; betanin - pro příchuť jahoda a malina; beta karoten - pro příchuť banán, banoffee, skořice-vanilka), umělé sladidlo: acesulfam K, sukralóza, Digezyme enzymatický komplex (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), emulgátor (sójový lecitin), Bacillus coagulans (LactoSpore), Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení