Vegan Protein

Vegan Protein

Vegan Protein lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin, který je určen pro sportovce se zvýšenými nároky na příjem kvalitních zdrojů bílkovin.

1214 Kč s DPH

1349 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex Nutrition

 Vegan Protein nabízí zcela kompletní spektrum aminokyselin stejně jako syrovátková nebo vaječná bílkovina, přestože se jedná o rostlinný zdroj. Vegan Protein je bez obsahu sóji, bez použití "umělých" aditiv nebo agresivních metod zpracování, které mohou narušit konečnou strukturu bílkoviny. 

Informace výrobce (Vegan Protein, Reflex Nutrition):

Vegan Protein = plnohodnotný „naturál":

obsahuje plnohodnotné spektrum aminokyselin, včetně esenciálníchnabízí srovnatelné parametry se syrovátkovou a vaječnou bílkovinouneobsahuje umělá sladidla a barvivaneobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek nebo geneticky modifikované složkyobsahuje přírodní sladidlo stéviiobsahuje aditivum trávících enzymů Digezyme a pobiotickcých kultur LactoSporevhodné pro vegany, vegetariány, celiaky

98 % stravitelnost, garantovaný evropský původ a šetrná technologie zpracování:

Vegan Protein je vyroben za pomoci patentované technologie, která je nejen garancí vysoké bioaktivity použité bílkoviny = minimální denaturace, ale je také 100 % šetrná k životnímu prostředí. Základem Vegan Proteinu je bílkovina speciální odrůdy Hrachu setého (Pisum sativum), který je pěstován v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda, a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek, perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin, jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina. Bílkovina Vegan Proteinu nabízí 98 % stravitelnost a aminokyselinové skóre 95 %!

Vegan Protein obsahuje více BCAA, více glutaminu a více argininu:

Důležité větvené aminokyseliny BCAA: L-leucin, L-isoleucin a L-valin představují nejdůležitější aminokyseliny tvořící základní stavební kámen bílkovin. Ty jsou zodpovědné za budování a ochranu svalové hmoty a jsou ve Vegan Proteinu hojně zastoupeny. Ve skutečnosti bílkovina Vegan Proteinu obsahuje více BCAA než bílkovina toho nejkvalitnějšího vaječného proteinu! Navíc bílkovina Vegan Proteinu obsahuje oproti syrovátkové a vaječné bílkovině dvojité množství argininu. To stejné platí pro glutamin, kterého obsahuje bílkovina Vegan Proteinu opět více než zmíněné dva zdroje. Díky skvělému profilu aminokyselin, představuje bílkovina Vegan Proteinu jeden z nejšpičkovějších přírodních zdrojů.

Vegan Protein neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek a geneticky modifikované složky:

Na současném trhu existuje poměrně slušné množství proteinových přípravků z rostlinných zdrojů, zejména sóji. U sóji však hrozí vysoké riziko obsahu aflatoxinů (plísní), dalším faktorem jsou výše zmíněné genetické modifikace a deficit esenciální aminokyseliny methioninu. Někteří výrobci nabízí také proteiny z hrachu, avšak nejasného původu a bez uvedení technologie zpracování. Proto, prosím, nepřehlédněte fakt, že bílkovina z Hrachu setého (Pisum Sativum) obsažená ve Vegan Proteinu, nabízí jeden z nejčistších proteinů na světě, a to bez obsahu reziduí umělých hnojiv a dalších nežádoucích složek!

Vegan Protein je oslazen stévií:

Stévie je specifický druh rostliny, která je několik staletí využívána jako přírodní sladidlo. Stévii znali už začátkem 20. let v Jižní Americe a používali ji také v přírodní medicíně.

Vegan Protein obsahuje probiotické kultury a trávicí enzymy:

Dalším velkým rozdílem je to, že Vegan Protein obsahuje trávicí enzymy Digezyme a probiotické kultury LactoSpore (obdoba živého jogurtu), což jinými slovy znamená, že spolu s tímto proteinem konzumujete další dva suplementy.

Vegan Protein je vyroben ze 100 % zelené energie:

Vegan Protein je vyroben na zelených linkách společnosti Reflex Nutrition v souladu s normami kvality ISO9001 a každá šarže je testována na skutečný obsah bílkovin, jak je tomu dobrým zvykem u všech proteinových produktů Reflex Nutrition. Určitě Vás také potěší fakt, že Vegan Protein je vyroben ze 100 % zelené energie.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

inovační technologievyšší využitelná hodnota oproti konkurencivyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalechvyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Doporučené dávkování:

rozmíchejte 25 g (cca 2 odměrky) Vegan Proteinu ve 300 ml vodyužívejte 2 - 3 dávky denně

1

Složení:

izolát bílkoviny z hrachu (Pisum sativum - evropský původ), přírodní barvivo (kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (jen příchuť čokoláda), betanin (jen příchuť jahoda), beta karoten (jen příchuť ovocná směs), aroma, plnidlo (korboxymethyl celulóza), přírodní sladidlo (stévie), trávicí enzymy Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), probiotické kultury LactoSpore

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

 

 

 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení