Diet Protein

Diet Protein

Diet Protein je jedním z nejsofistikovanějších dietních nápojů typu "shake" nabízených na současném trhu.

872 Kč s DPH

969 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex Nutrition

 Využili jsme našich dlouholetých zkušeností a nejnovějších moderních technologií k vytvoření produktu, který je speciálně sestaven pro všechny sportovce, kteří chtějí naplnit své cíle. Bílkoviny, které jsou ve výrobku zastoupeny ve značném množství, mají anabolický efekt – přispívají k růstu svalové hmoty. Jejich dalším přínosem je antikatabolický efekt - přispívají k udržení svalové hmoty v situacích, kdy hrozí její katabolizace, jako je intenzivní trénink či redukční dieta. 

Diet Protein obsahuje unikátní bioaktivní peptidy a 100 % doporučené denní dávky vápníku:

Diet Protein využívá unikátní poměr speciálního čištěného syrovátkového proteinu a micelárního kaseinu, který poskytuje bezkonkurenční obsah bioaktivních frakcí (peptidů) a jsou zdrojem kvalitních esenciálních aminokyselin. Diet Protein obsahuje také naturální formu vápníku. Diet Protein obsahuje pouze špičkové zdroje bílkovin, neobsahuje levné, neplnohodnotné či nekvalitní zdroje bílkovin, jako je: sušená syrovátka, sušené mléko, sója, sušený vaječný bílek, kolagen a další. Porovnejte si vždy prosím složení Diet Proteinu s jakýmkoliv konkurenčním produktem z této kategorie.

Diet Protein obsahuje Clarinol CLA:

Jedna denní dávka Diet Proteinu poskytuje 3,2 g Clarinolu CLA - látky, kterou užívají sportovci usilující o redukci tělesného tuku, za současného zvýšení či zachování svalové hmoty (v závislosti na tréninku a stravě).

Zatímco jiné dietní nápoje obsahují obvykle "no name" CLA v nízkých dávkách, zde je 3,2 g CLA v denní dávce k dosažení těch nejlepších výsledků.

Diet Protein poskytuje další špičková aditiva:

Každá dávka Diet Proteinu je obohacena o další důležité přísady - 95 % extrakt ze zeleného čaje, který sportovci využívají ve snaze podpořit odbourávání tuku, dále probiotické kultury Lactospore s vlivem na střevní mikroflóru.

Diet Protein má velmi nízký glykemický index:

Diet Protein obsahuje nízké množství laktózy a neobsahuje žádná aditiva jednoduchých cukrů, ani maltodextrin. To je perfektní informace pro všechny, kteří si hlídají příjem sacharidů.

Úžasná chuť:

Diet Protein přináší variaci příchutí, na které se budete opakovaně těšit.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

inovační technologievyšší využitelná hodnota oproti konkurencivyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalechvyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Doporučené dávkování:

rozmixujte 1 odměrku (50 g) Diet Proteinu s 350 ml vodyužívejte 2 dávky během dne

1

Složení:

proteinová směs (koncentrát mléčné bílkoviny (micelární kasein), ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny, peptidicky vázaný glutamin, CFM izolát syrovátkové bílkoviny), Clarinol CLA - konjugovaná kyselina linoleová (složení prášku: olej ze světlice barvířské, glukózový sirup, kaseinát sodný, protihrudkující látky: dioxid křemičitý, lecitin, stabilizátor: fosforečnan sodný, antioxidant: vitamín E), aroma, barviva (odtučněný kakaový prášek (pro příchuť čokoláda, banoffee), betanin (pro příchuť malina, jahoda), beta karoten (pro příchuť banán, banoffee, čokoláda, vanilka), anthokyanin (pro příchuť malina, jahoda), mrazem sušený banánový prášek (pro příchuť banán, banoffee), plnidlo: karboxymethylcelulóza, emulgátor: sójový lecitin, L-karnitin L-tartrát, kyselina jablečná (pro příchuť malina, jahoda), extrakt ze zeleného čaje (95 % polyfenolů, 45 % EGCG), mrazem sušený jahodový prášek (pro příchuť jahoda), umělé sladidlo: sukralóza, probiotické kultury Lactospore (Bacilus coagulans), dioxid křemičitý.

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

 

 

 

 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení