Natural Whey

Natural Whey

Natural Whey Protein je směs syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu doplněná o glutamin

1929 Kč s DPH

2270 Kč s DPH Sleva 15%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex Nutrition

Za posledních 15 let výzkumů v Reflex Nutrition byl vyvinut ultimativní, vysoce stravitelný nedenaturovaný izolát syrovátkové bílkoviny - doposud nejčistější protein a to jak v nejnovější formě NATIVE WHEY, tak ve formě CFM. Je to vysoce vyspělá forma izolátů, speciálně navržená pro dodání vysokého množství biologicky aktivních peptidů a aminokyselin přímo do svalů. No.1 ingrediencí v Natural Whey je nedenaturovaný mikrofiltrovaný CFM syrovátkový izolát, obohacený o CFM koncentrát syrovátkové bílkoviny a revoluční nativní izolát! Je to pravděpodobně jedna z nekvalitnějších kombinací proteinových izolátů, která je v současné době dostupná a obsahuje navíc biologicky aktivní mikrofrakce, které jsou obsaženy v přírodním čistém proteinu.

Informace výrobce (Natural Whey Native, Reflex Nutrition):

Obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid = kombinace dvou účinných složek, které Vám napomohou naplnit cíle:

Peptide Bonded Glutamine: tato forma glutaminu je využita tělem efektivněji než standardní forma glutaminu a napomáhá tak více obnovit energii svalů po namáhavém cvičení.

Whey Protein Hydrolysate: speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny. Náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji, než samotné bílkoviny. Tím je zajištěn téměř okamžitý účinek a působení na tvorbu svalové hmoty.

Obsahuje Digezyme – exkluzivní kombinaci jedenácti enzymů:

Dalším velkým rozdílem mezi Natural Whey a ostatními standardními „whey proteiny", je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme.

Komplex enzymů Digezyme:

Trávení bílkovin: proteáza I, proteáza II, proteáza III, proteáza IV, bromelain

Trávení balastních látek: amyláza, lipáza, laktáza, sukráza, maltáza, celluláza

Obsahuje probiotické kultury Lactospore:

S každou dávkou Natural Whey přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.

FAO/WHO definuje probiotické kultury jako "živé mikroorganismy, které mají vliv na zdravotní stav jedince, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu".

Neobsahuje syntetické příchutě, umělá sladidla (aspartam, sukralóza, acesulfam K atd.) umělá barviva, umělá zahušťovadla (guarová guma, polydextróza atd.), protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý atd.), umělá ochucovadla a další.

S Natural Whey přijímáte tu nekvalitnější syrovátkovou bílkovinu v její nejčistější, panenské formě! V první řadě jde přece o maximální využitelnost a funkčnost!

Co dělá Natural Whey odlišným:

Pouze málo výrobců produkuje čistý přírodní protein bez obsahu syntetických aditiv. Pouze promile z nich nabízí tak jedinečný obsah bioaktivního proteinu!

Díky prvotřídní kvalitě je Natural Whey jedním z nejrespektovanějších proteinový přípravků mezi odbornou veřejností na současném trhu. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

inovační technologievyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalechvyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Doporučené dávkování:

  • 2 odměrky (cca 25 g) Natural Whey smíchejte s 300 ml vody nebo odstředěného mléka
  • pijte 2 - 3 dávky Natural Whey za den mezi jídly a ihned po zátěži
  • Natural Whey je vhodný pro všechny, kdo chtějí podpořit dietu kvalitním zdrojem proteinu

1

Složení:

CFM syrovátkový izolát, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, nativní syrovátkový izolát, Muscle Drive (peptidicky vázaný glutamin (derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %)), aroma, kakaový prášek (pouze příchuť čokoláda), přírodní barvivo - betanin (pouze příchuť jahoda), beta karoten (pouze příchuť vanilka a banán), komplex enzymů Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), sójový lecitin, probiotický komplex Lactospore (Bacillus Coagulans)

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení