Diet MRP

Diet MRP

Diet MRP je vhodný jako součást nízkoenergetické diety

1304 Kč s DPH

1449 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex Nutrition

Přijímat zdravé kalorie prostřednictvím nízkoenergetické stravy není při současném "rychlém" životním stylu vždy snadné, dietní strava s sebou obvykle přináší nedostatek některých důležitých živin a mikroelementů. Diet MRP je vhodný jako součást nízkoenergetické diety. Diet MRP nahrazuje jedno kompletní jídlo a svým složením garantuje vyvážený obsah bílkovin, pomalých sacharidů a tuků, ve spojitosti s kompletním spektrem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Informace výrobce (Diet MRP, Reflex Nutrition):

Diet MRP je klasickou ukázkou naší filozofie a závazku přinášet seriózní vědecké poznatky na trh sportovní a doplňkové výživy. Parametry tohoto produktu odpovídají nejnovějším normám EU (96/8/EC), které nastavují náročná kritéria v kategorii "Potraviny určené pro využití v rámci nízkoenergetických diet zaměřených na snížení tělesné hmotnosti" ("Foods intended for use in energy - restricted diets for weight reduction").

Unikátní proteinová směs obsahující micelární kasein & nativní syrovátkový izolát:

Diet MRP nabízí velice kvalitní směs bílkovin pocházející z pěti zdrojů: micelární kasein, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, nativní syrovátkový izolát, izolát vaječné bílkoviny a proteinový izolát z evropského hrachu. Hlavní proteinovou složkou produktu v nejvyšším zastoupením je micelární kasein, který nabízí kvalitní systém s postupným uvolňováním aminokyselin, a to díky formě micel, ve které je zpracován. Nativní syrovátkový izolát je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Základem proteinového izolátu z hrachu je bílkovina speciální odrůdy Hrachu setého (Pisum sativum) pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda, a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin, jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina.

"Protein Tested":

Diet MRP je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025.

Organické "celozrnné" sacharidy s nízkým GI & trehalóza:

Diet MRP obsahuje sofistikovanou směs sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Základ tvoří ovesné vločky, ječmen, trehalóza a fruktooligosacharidy, které se velmi pomalu odbourávají a nabízejí přísun pomalé energie v dlouhodobém horizontu. Produkt neobsahuje dextrózu, sacharózu a další "rychlé" sacharidy, které naleznete obvykle v "mass-marketingových" produktech zaměřených pouze na nízkou cenu a na chuť.

Špičková směs vitamínů a minerálů & Lactospore:

Diet MRP obsahuje unikátní směs vitamínů a minerálů, které jednoduše v jiné náhradě stravy nenaleznete. Každá dávka Diet MRP obsahuje vysoce kvalitní směs minerálů vázaných na aminokyseliny = cheláty (produkt neobsahuje levné oxidové formy minerálů). Chelát znamená vazbu minerálu na aminokyselinu. Právě v této formě jsou vázány minerály v přírodě, např. v listu špenátu. Jedná se o nejvyužitelnější možnou formu Diet MRP, obsahuje vitamín E v bioaktivní formě Delta GOLD tokotrienolů, vitamín K v bioaktivní formě Menaquin GOLD MK7, kompletní B-komplex a probiotické kultury Lactospore.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

inovační technologieprodukty ověřené klinickými studiemivyšší využitelná hodnota oproti konkurencivyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalechvyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Doporučené dávkování:

produkt Diet MRP je vhodný jako součást nízkoenergetické dietyrozmixujte 80 g (cca 2,5 odměrky) ve 450 ml vody, nejlépe ve shakeru nebo mixéruv případě požadavku snížení hmotnosti nebo odbourávání tuku nahraďte dvě denní jídla tímto produktem (= 2 dávky denně)v případě požadavku udržení dosažené snížené hmotnosti nahraďte tímto produktem jedno jídlo denně (= 1 dávka denně)

1

2

Složení:

proteinová směs [koncentrát mléčné bílkoviny (80 % micelární kasein, 20 % syrovátkový protein), ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, nativní syrovátkový izolát, izolát vaječného albuminu, proteinový izolát z hrachu, peptidicky vázaný glutamin (izolovaný z pšeničné bílkoviny), Carbobiotics - sacharidová směs s nízkým GI (drcený oves, drcený ječmen, trehalóza, prebiotika fruktooligosacharidy, Lactospore (Lactobacillus sporogenes – 6 biliónů/g)], maltodextrin, karboxymethyl celulóza, aroma, přírodní barvivo (kakaový prášek (pouze příchuť čokoláda a banoffee), betanin (pouze příchuť malina a jahoda), beta karoten (pouze příchuť banán, banoffee, čokoláda oříšek a vanilka), antokyany (pouze příchuť malina), chlorid draselný, citronan hořečnatý, Dygezyme (komplex enzymů (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, neutrální proteáza), umělá sladidla (sukralóza), cholin bitartrát, kyselina askorbová, bisglycinát železitý, tokotrienoly (Delta Gold - 35 % tokotrienolů - z toho 84 - 92 % delta tokotrienolů, 8 - 16 % gama tokotrienolů) - zdroj annatto, monomethionin zinku, K2 menaquinon-7 (Menaquine Gold), niacinamid, bioperin (piperin), Selenium SELECT (chelátový komplex selenu), pantothenát vápenatý, retinyl-acetát, cholekalciferol, L-aspartát měďnatý, pyridoxin HCl, riboflavin, thiamin HCl, protispékavé látky (křemičitan vápenatý), kyselina listová, jodid draselný, D-biotin, methylkobalamin

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení