HMB 4500

HMB 4500

Produkt HMB 4500 je velice oblíbený a vyhledávaný mezi sportovci, kteří se snaží o svalnatou a současně vyrýsovanou postavu.

405 Kč s DPH

450 Kč s DPH Sleva 10%

množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutrend

Informace výrobce (HMB 4500, Nutrend):

HMB je zkratka pro betahydroxy betamethylbutyrát. Jedná se o tělu vlastní látku, která v těle vzniká z L-leucinu, jedné z nejdůležitějších esenciálních aminokyselin. Avšak přirozená přeměna v lidském organismu je značně omezena. Pokud tedy chcete maximálně využívat benefity, je bezpodmínečně nutné dávkovat HMB ve formě suplementu.

HMB 4500 obsahuje v každé kapsli 900 mg čistého betahydroxy betamethylbutyrátu. Pozor na nečisté jednání některých výrobců, kteří Vám zaručují nejvyšší obsah HMB, ale mluví o sloučenině (hydroxy betamethylbutyrátu vápenatém) a ne o čistém HMB.

Podmínkou účinnosti HMB 4500 je délka podávání. Pro dosažení efektu musíte HMB 4500 podávat minimálně 10 dnů. Jednorázové dávky nepřináší mnoho efektu.

Doporučené dávkování:

sportovci do 90 kg: užívejte maximálně 4 kapsle HMB 4500 denně, sportovci nad 90 kg: užívejte maximálně 5 kapslí denně v tréninkové dny: berte polovinu denní dávky asi 30 – 60 minut před tréninkem a druhou polovinu vezměte po tréninku v netréninkové dny: berte polovinu denní dávky asi 30 minut před snídaní a druhou polovinu vezměte 30 minut před obědem pro zvýšení maximálního účinku doporučujeme používat v cyklech: 4 týdny užívejte dávky pravidelně každý den a následující 4 týdny produkt nepoužívejte; po uplynutí této pauzy můžete produkt opět začít používat

1

Složení:

HMB (3-hydroxy 3-methylbutyrát vápenatý), želatinová kapsle (želatina, oxid titaničitý)

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení