EXPLOSIN

EXPLOSIN

Unikátní před-tréninkový suplement pro nekompromisní trénink. Účinná kombinace látek zaručí prokrvení, nabuzení organismu a zároveň podpoří plnou soustředěnost při tréninku. Až 70 dávek.

747 Kč s DPH

830 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutrend

Informace výrobce (Explosin, Nutrend):

  • Concentration Matrix: kofein, tyrosin
  • Bloodlust Matrix:arginin, Vinitrox, L-citrulin malát
  • Fanatic Pace Blend: synefrin, taurin

Upozornění:

Doplněk se sladidly, s vysokým obsahem kofeinu (115 mg na 100 ml) - není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Unikátní před-tréninkový suplement pro nekompromisní trénink. Účinná kombinace látek zaručí prokrvení, nabuzení organismu a zároveň podpoří plnou sousředěnost při tréninku.

Díky vysoké koncentraci účinných látek jsou po namíchání v nápoji patrny nerozpuštěné částice. Je to přirozenou vlastností výrobku a není na závadu.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím a skladováním.

Doporučené dávkování:

do 85 kg tělesné hmotnosti užijte dávku 6 g Explosinu

nad 85 kg tělesné hmotnosti či vysoké tréninkové pokročilosti dávku 9 g Explosinu

  • konzumujte 30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučené dávkování
  • doporučenou dávku rozmíchejte ve vodě, poměr ředění je 6 g (1 vrchovatá lžička) do 130 - 160 ml vody nebo 9 g (1,5 lžičky) do 190 - 240 ml vody

1

Složení:

L-arginin, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma, L-tyrosin, taurin, L-citrulin malát, kofein, Vinitrox (95 % polyfenolů, oxid siřičitý) - extrakt z hroznového vína a jablek, extrakt Citrus aurantium (10 % synefrinu, maltodextrin), kyselina L-askorbová, sladidla sukralóza a steviol-glykosidy, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová.
Obsahuje alergen oxid siřičitý. Výrobek může obsahovat stopy sóji a mléčné bílkoviny.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení