BCAA Liquid Shot

BCAA Liquid Shot

Revoluční jednorázové BCAA Liquid Shot na trhu. 3000 mg esenciálních aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) v praktickém jednorázovém balení. Vhodná tekutá forma zajistí rychlou a efektivní vstřebatelnost.

24 Kč s DPH

27 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutrend

BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny a jsou obsaženy přímo ve svalové tkáni, kde mohou být využity jako důležitý zdroj energie pro svalovou práci. Větvené aminokyseliny jsou obsaženy ve stravě, jsou tedy látkou naprosto přirozenou. Jsou základem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

Suplementací BCAA při intenzivním tréninku nebo při redukční dietě můžete zabránit tomu, aby se „spalovala" svalová hmota, chránit ji proti katabolizaci – pro tento účinek podávejte BCAA před výkonem, popř. i v jeho průběhu.

Doporučené dávkování:

vypijte 1 ampuli (60 ml) BCAA liquid Shot 30 minut před výkonem (při příchodu do fitness centra, posilovny) nebo ihned po ukončení výkonu

1

BCAA Liquid Shot – složení:

BCAA Liquid Shot – složení: : voda, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, aroma (E104, E 110), konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, sladidla cyklamát sodný, acesulfam K, sukralóza a neohesperidin.
Výrobek obsahuje E 104, E 110 – mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení