Creatine Monohydrate Creapure

Creatine Monohydrate Creapure

Mimořádně čistá forma kreatinu, kterou zaručuje značka Creapure®. Kreatin je látkou, která se přirozeně vyskytuje v našem organismu.

441 Kč s DPH

490 Kč s DPH Sleva 10%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutrend

Rozpusťte doporučenou dávku produktu společně s produktem Mass Gain a vypijte po skončení tréninku. Pro větší efektivnost doporučujeme používat Creatine Monohydrate v tzv. kreatinových cyklech - 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4 - 6 týdnů pauzu. Kreatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.

Creatine Monohydrate Creapure je určený pro: okamžité doplnění energie a zlepšení svalové síly.

Creatine Monohydrate Creapure:

  • vysoce kvalitní kreatin - Creapure
  • zvýšení intenzity tréninků

Doporučené dávkování:

tréninkové dny: základní denní dávka Creatine Monohydrate Creapure pro podporu výkonnosti a pro stimulaci tvorby svalové hmoty je 5 g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninkunetréninkové dny: použijte 5 g ráno se snídanípoužívejte vždy v kombinaci se sacharidy, zabezpečíte tak vyšší vstřebatelnost a využitelnost, např. společně s gaineremkreatinové cykly: pro větší efektivnost doporučujeme používat Creatine Monohydrate Creapure v tzv. kreatinových cyklech – 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4 - 6 týdnů pauzu

1

Složení:

Creapure - kreatin monohydrát

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení