Egg 100 - sušený vaječný bílek

Egg 100 - sušený vaječný bílek

AKCE

Obsahuje 100 % sušeného vaječného bílku. Tento produkt je čistou a neochucenou surovinou bez jakýchkoliv dalších přísad.

662 Kč s DPH

827 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

Informace výrobce (Egg 100 - sušený vaječný bílek, Extrifit):

EGG 100 je 100 % vaječný protein zcela bez tuku a sacharidů. Pochází ze skutečných BIO farem v Argentině, kde je drůbež chována v čistém prostředí a krmena zdravě a pouze přírodně, bez použití chemických krmiv.

EGG 100 je vaječný albumin s vysokým indexem biologické využitelnosti 100.
EGG 100 je vhodný pro doplnění bílkovin, které přispívají k růstu svalové hmoty a jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. EGG 100, sušený vaječný bílek, obsahuje vysoce kvalitní proteiny, optimálně využitelné lidským organismem. Obsah bílkovin je 82 % (v sušině 90 %). Vaječný albumin patří k základním zdrojům živočišných bílkovin. Vaječný protein EGG 100 je pomaleji stravitelným typem živočišné bílkoviny a jeho použití je proto vhodné také před spánkem. EGG 100 neobsahuje žádný tuk ani sacharidy.

Doporučené dávkování:

závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravydoporučujeme rozložit denní dávku do 2 – 3 porcípoužijte jednu odměrku 3 – 4 hodiny před tréninkem a jednu odměrku ve večerních hodinách nebo před spánkemve dnech tréninkového volna jednu odměrku dopoledne a jednu večerjednu plnou odměrku EGG 100 (29 g) rozmixujte ve 200 ml mléka nebo vodyvhodné je použití do tvarohů, jogurtů, ovesných vloček apod.

1

2

3

Složení:

sušený argentinský vaječný bílek (egg albumin)

Upřesnění:

produkt je vhodný i pro sportovce na bezlepkové dietě

Informace:

produkt vhodný pro sportovce

potravina pro zvláštní výživu

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení