Super Hydro 80 DH32

Super Hydro 80 DH32

Super Hydro 80 DH32 je enzymaticky štěpený hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát s nejvyšším možným stupněm hydrolýzy DH32 (obsahuje 80,5 % aminokyselin). V tomto hydrolyzovaném proteinu (DH32) je zachován nejvyšší obsah cenných přirozených bílkovinných frakcí. Produkt Super Hydro 80 DH32 obsahuje sladidlo z rostliny stévie. Enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový protein je tím nejlepším zdrojem bílkovin, jaký je v současnosti dostupný! Jedná se o „předtrávené“ bílkoviny s vynikající stravitelností a rychlou vstřebatelností.

799 Kč s DPH

999 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

 

 

 

Informace výrobce (Super Hydro 80 DH32, Extrifit):

Oproti jiným proteinovým přípravkům vyniká Super Hydro 80 DH32 vysokým obsahem krátkých peptidů (průměrná molekulární hmotnost 1,6 kilodaltonů), takže jej můžete konzumovat po tréninku, popř. i před ním. Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Výrobek dodáváme v čokoládové příchuti s typickou hořkostí syrovátkového hydrolyzátu DH32. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.

1

2

Doporučené dávkování:

závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravydoporučujeme rozložit denní dávku (2 - 6 odměrek) do 2 – 3 porcídíky vysokému obsahu krátkých peptidů s rychlou utilizací je tento protein vhodný pro konzumaci po tréninku, popř. i před tréninkem a ráno nalačnorozmixujte obsah 1 odměrky (= 30 g) Super Hydro 80 DH32 ve 150 - 200 ml vody

Složení:

enzymaticky štěpený hydrolyzovaný syrovátkový protein se stupněm hydrolýzy DH32 - tvoří 100 % obsahu bílkovin výrobku (obsah bílkovinných frakcí: beta laktoglobulin 4 %, alfa laktalbumin 9 %, imunoglobulin 1 %, bovinní sérový albumin 4 %, bílkovinné frakce syrovátky s molární hmotností 500 - 1000 Da 17 %, bílkovinné frakce syrovátky s molární hmotností < 500 Da 65 %)
Přídatné látky: odtučněné kakao, aroma, steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu), sukralóza (sladidlo)

Informace:

produkt vhodný pro sportovce

potravina pro zvláštní výživu 

 

 

 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení