IsoBeef

IsoBeef

IsoBeef je hydrolyzovaná hovězí bílkovina – značkový izolát HydroBEEF® (hydrolyzované hovězí peptidy), obsahující masové (cca 25 %) a kosterní (cca 75 %) bílkoviny. Produkt má největší podíl bílkoviny z masa ze všech hovězích produktů na trhu. Protein je hydrolyzovaný, tzn. výsledné peptidy jsou velmi rychle stravitelné a pro lidský organismus rychle využitelné. Přibližně 15 % peptidů HydroBEEF® má molekulární hmotnost 6000 Da, 55 % 3000 Da a 30 % 500 Da a méně, což jsou velmi krátké (ve sportovní výživě velmi ceněné) peptidy s extrémně dobrou vstřebatelností a využitelností. IsoBeef neobsahuje laktózu.

639 Kč s DPH

799 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

Informace výrobce (IsoBeef, Extrifit):

Po rozmíchání vznikne napěněný šejk. IsoBeef obsahuje v závislosti na konkrétní příchuti 89,6 - 93,3 % hydrolyzovaných izolovaných hovězích bílkovin s minimálním obsahem tuku. Přidány jsou navíc ještě enzymy bromelain a papain pro ideální využití bílkoviny a pro zabudování do svalové hmoty. IsoBeef je oslazen také sladidlem z rostliny stévie. Příjem IsoBeef přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Jak správně připravit hydrolyzovaný proteinový izolát IsoBeef?

Při šejkrování produktu IsoBeef vzniká typická šejkovitá konzistence s hustou pěnou a je nutno si s přípravou "pohrát". Hovězí proteinový izolát se chová jinak než instantní syrovátkový protein a pro přípravu nápoje doporučujeme více šejkrovat, až se proteinový prášek rozpustí a vytvoří krém s velmi hustou konzistencí. Při pití udržujte šejkovitou konzistenci dalším protřepáváním. Tento návod se týká pouze výrobku IsoBeef. Další produkty Extrifit s obsahem hovězího izolátu mají vynikající rozpustnost, obdobnou jako instantní proteiny a gainery Extrifit.

 

Extrifit přichází na trh se zcela novou řadou produktů obsahujících značkový hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát HydroBEEF®!

Suplementy s hovězím proteinovým izolátem: vše, co byste měli vědět!

Určitě jste si všimli nové řady produktů sportovní výživy, které obsahují značkový hovězí proteinový izolát HydroBEEF®(hydrolyzované hovězí peptidy). V následujícím textu Vám přinášíme odpovědi na nejčastější otázky spojené s těmito špičkovými suplementy.

Jak probíhá technologický proces sprejového sušení při výrobě hovězího proteinového izolátu?

Tento proces probíhá za přesně stanovené stabilní teploty a vlhkosti, která je udržována vysoce výkonným a speciálním odvlhčovačem vzduchu. Po průchodu tryskami, které vytvářejí sprejový efekt ve fluidní a rozprachové sušárně za pomoci silné odstředivé síly, je pak proteinový vývar zbaven vody. Vzniká tak zcela suchý, nelepivý prášek, který se nazývá sprejově sušený vývar. Tento je poté hydrolyzován (rozštěpen na peptidy) a vzniká špičkově stravitelný a využitelný HydroBEEF®.

Jaké jsou nutriční hodnoty sprejově sušeného hovězího izolátu v řadě BEEF Extrifit?

Tento čistě přírodní hydrolyzovaný proteinový izolát má zachovány veškeré hodnotné látky. Kvalitu hovězí bílkoviny, vitamíny i minerální látky. Finální surovina v suplementu obsahuje 97 % bílkovin, pouze 1,9 % tuku a 0 % cukrů. Tento 97% hovězí proteinový izolát je tak ideálním doplňkem výživy v kulturistice, kdy jeho suplementací získáváte naštěpené izolované bílkoviny pro růst svalové hmoty a přitom nekonzumujete téměř žádný tuk.

Základní vlastnosti produktu:

obsahuje značkový hovězí hydrolyzovaný proteinový izolát HydroBEEF®(hydrolyzované hovězí peptidy) z hovězí masové a kosterní bílkovinyhovězí proteinový izolát je cela bez tuku a bez cukrůprodukt má uvedeno přesné komplexní hovězí aminospektrumprodukt má uvedeno přesné složeníslazeno také sladidlem z rostliny stévie, které je přírodního původuzcela bez přidaných barvivsvětle hnědá barva je tvořena přirozenou barvou zdroje bílkovinobsahuje masové aminokyseliny tryptofan, cystein, BCAA, glutaminvynikající příchutě

Doporučené dávkování:

závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravydoporučujeme rozložit denní dávku do 2 – 3 porcí, které je vhodné konzumovat jako svačinu mezi jídlyobsah jedné odměrky (= 30 g) rozmixujte ve 200 - 300 ml vodypo rozmíchání vznikne lahodný napěněný šejk

1

2

3

Složení:

Čokoláda

97 % hovězí hydrolyzovaný proteinový izolát HydroBEEF® (tvoří 100 % obsahu bílkovin výrobku), enzymy: bromelain a papain;
Přídatné látky: kakao odtučněné, aroma, steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu), sukralóza (sladidlo)

Vanilka - karamel

97 % hovězí hydrolyzovaný proteinový izolát HydroBEEF® (tvoří 100 % obsahu bílkovin výrobku), enzymy: bromelain a papain;
Přídatné látky: aroma, steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu), sukralóza (sladidlo)

Cookies - sušenka

97 % hovězí hydrolyzovaný proteinový izolát HydroBEEF® (tvoří 100 % obsahu bílkovin výrobku), enzymy: bromelain a papain;
Přídatné látky: aroma, steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu), sukralóza (sladidlo), beta karoten (barvivo)

Informace:

produkt vhodný pro sportovce

potravina pro zvláštní výživu  

*Novinky*

10 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení