Cordyceps Sinensis

Cordyceps Sinensis

Jedna z nejvíce ceněných hub v rámci tradiční čínské medicíny.

240 Kč s DPH

300 Kč s DPH Sleva 20%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ATP Nutrition Factory

Cordyceps sinensis je cizopasná houba rostoucí v horských oblastech v Tibetu a Číně. V čínské medicíně je cordyceps používán již víc jak 1200 let. V posledních několika letech se tento výrobek dostává také k nám. Jeho velice pozitivní účinky tak můžete využít také. Užívá se v kapslové formě, jedná se o čistě přírodní lék.

Informace výrobce (Cordyceps Sinensis, ATP Nutrition):

Cordyceps sinensis je jednou z nejvíce ceněných hub s léčebným účinkem v rámci tradiční čínské medicíny. Tato zázračná houba, která byla původně určena jen pro císaře a vyvolené, představuje v současné době nejčastěji používané tonikum mezi čínskými atlety. Na veřejnost se Cordyceps dostal v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů.

Následně si vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili špičkové účinky tohoto produktu. Ve volné přírodě potřebuje Cordyceps sinensis šest let pro kompletní dokončení cyklu, navíc je jeho výskyt velmi řídký. Z důvodu tohoto nedostatku a dále z důvodu příliš vysoké ceny začali přední světové laboratoře vyvíjet různé variace této houby v umělých podmínkách.

Doporučené dávkování:

užívejte 2 kapsle Cordyceps Sinensis 2krát denně s jídlem

Tabulka nutričních hodnot 2 cps:
Cordyceps sinensis 1000 mg

Složení:

Cordyceps sinensis (extrakt), želatinová kapsle, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý

Informace:

produkt vhodný pro sportovce

potravina pro zvláštní výživu

*Novinky*

10 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení