Spirulina

Spirulina

Spirulina obsahuje přibližně 65 % bílkovin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin

210 Kč s DPH

300 Kč s DPH Sleva 30%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ATP Nutrition Factory

Spirulina je modrozelená řasa známá svoji náročností na čistotu prostředí, ve kterém žije. Je zdrojem přirozených lehce zpracovatelných bílkovin a bohatým přírodním zdrojem zeleného rostlinného barviva chlorofylu. Vedle toho obsahuje velké množství železa v chelátové formě (10 g spiruliny obsahuje stejné množství železa jako 450 g špenátu), vápník, zinek draslík a hořčík. Z mikroelementů zde najdeme selen, chrom, lithium a mangan. Důležitý je i obsah antioxidačně působících látek, prekurzoru vitamínu A – beta karotenu (10 g spiruliny obsahuje stejně jako 4,5 l kravského mléka a nebo 14 vajec) a vitamínů skupiny B

Informace výrobce (Spirulina, ATP Nutrition):

Řasa obsahuje přibližně 65 % bílkovin, včetně všech osmi esenciálních aminokyselin, a proto je ideálním doplňkem stravy pro sportovce, vegany, starší a oslabené lidi. Obsahuje též nenasycenou mastnou kyselinu gama linolenovou, která je též esenciální (tělo si ji nedovede samo vytvořit) a je obsažená v mateřském mléce. Pro všechny bojovníky s nadváhou je dobré vědět o obsahu fenylalalninu. Tato aminokyselina působí na chuťové centrum v mozku.

Pro vysoký obsah jodu je pravidelné užívání řasy vhodné při hypofunkci štítné žlázy.

Je určena jako každodenní doplněk stravy pro lidi s vysokou pracovní zátěží, ve stresových obdobích života, pro vegetariány a vegany, pro atlety a další sportovce budující svalovou hmotu, pro mladé i starší lidi.

Přednost užívání:

dodává tělu plnohodnotnou rostlinnou bílkovin důležitý doplněk pro osoby s dietetickými programy

Doporučené dávkování:

užívejte 4 tablety Siruliny denně během jídla

 

2

1

3

Složení:

spirulina (prášek), maltodextrin, celulóza, difosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý

Informace:

produkt vhodný pro sportovce

potravina pro zvláštní výživu 

*Novinky*

10 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení