Gelatina 2000 Fair Power

Gelatina 2000 Fair Power

AKCE VÝPRODEJ

Gelatina 2000 Fair Power je produkt určený pro všechny osoby se zvýšenou zátěží kloubů a vazivové tkáně, a to ať už z jejich náročného zaměstnání, či ze sportovních tréninků. Zdrojem suroviny pro doplněk sportovní stravy Gelatina 2000 Fair Power je vysoce jakostní španělská vepřová želatina. Na jednu stranu tak máte jistotu kvality díky zaručenému původu ze země Evropské unie, na stranu druhou pocítíte i rozdíl v porovnání s běžnými želatinami, které jsou v naprosté většině případů hovězího původu. Je totiž faktem, že vepřové produkty jsou fyziologicky lidskému tělu a jeho potřebám podstatně bližší.

239 Kč s DPH

299 Kč s DPH Sleva 20%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

Doporučené dávkování:

užívejte 5 kapslí Gelatina 2000 Fair Power
je možné je užívat jednou až třikrát denně
kapsle zapijte vodou
pro dosažení požadovaných výsledků je ideální dlouhodobé a pravidelné používání


Tabulka nutričních hodnot:

5 kapslí
hydrolyzát želatiny 2000 mg


Složení:

hydrolyzát vepřové želatiny (země původu: Španělsko), jedlá želatina (transparentní želatinová kapsle), protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, protispékavá látka fosforečnany vápenaté
Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení