Creatin Ethyl Ester Fair Power

Creatin Ethyl Ester Fair Power

Creatin ethyl ester je základem suplementace všech silových sportovců.

266 Kč s DPH

333 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

Kreatin ethyl ester - doplněný o správný jídelníček s dostatkem bílkovin i sacharidů - je v kombinaci s kvalitním tréninkem tou nejrychlejší legální metodou, jak si usnadnit cestu za vysněnou postavou.

 

Pokud u kreatin monohydrátu platilo, že se jedná o jeden z nejlepších produktů pro podporu výkonnosti, nejmodernější forma této látky v podobě kreatin ethyl esteru posouvá účinnost tohoto legendárního doplňku stravy ještě dál. Žádné zbytečné zavodnění, přesto ale maximální vstřebatelnost a nejvyšší možná podpora výkonnosti při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Kreatin ethyl ester je základem suplementace všech silových sportovců, ale také hokejistů či atletů. Studie dokládají, že jeho účinnost je 30 – 40krát vyšší než u standardního monohydrátu.

U běžného kreatinu se příznivého účinku dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně. Kreatin ethyl ester je jedním z nejoblíbenějších suplementů ve sportech různých kategorií. Využívají jej především návštěvníci posiloven, a to z řad kondičních cvičenců či závodníků, vzpěrači, siloví trojbojaři, strongmani, ale také třeba sprinteři, hokejisté nebo plavci. Creatin Ethyl Ester Fair Power společnosti Survival obsahuje v každé kapsli 500 mg účinné látky v nejvyšší kvalitě.

 

Doporučené dávkování:

doporučené dávkování jsou 3 kapsle Creatin Ethyl Esteru Fair Power denně
je doporučeno jej používat po dobu 4 týdnů, poté zařadit minimálně stejně dlouhou přestávku

Nutriční hodnoty:
1 kapsle
kreatin ethyl ester 500 mg

Složení:
kreatin ethyl ester, želatinová tobolka, protispékavé látky stearan hořečnatý (E 470b), fosforečnan vápenatý (E 341) a oxid křemičitý (E 551)

Upozornění:
Stejně jako všechny produkty obsahující kreatin ethyl ester je i tento citlivý na vzdušnou vlhkost a špatné skladování. Pro zajištění maximální trvanlivosti produktu je uvnitř dózy speciální sáček pro pohlcování vlhkosti. Přesto je doporučeno po otevření balení jej spotřebovat do 4 - 6 týdnů, chránit před výkyvy teplot a vždy po otevření pečlivě uzavírat.

Obsah balení 90 kapslí vystačí při doporučeném dávkování 3 kapsle denně na rovných 30 dní.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení