Creatin Fair Power

Creatin Fair Power

AKCE

Kreatin monohydrát v nejčistší sypké formě - to je Creatin Fair Power od Survivalu

279 Kč s DPH

349 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

Kreatin je používán sportovci, kteří usilují o výrazné zvýšení síly a o přibrání nové svalové hmoty.

Kreatin monohydrát Creatin Fair Power v nejčistší sypké formě patří k nejosvědčenějším doplňkům sportovní výživy. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně. Creatin Fair Power společnosti Survival je vysoce čistou mikronizovanou formou kreatin monohydrátu bez obsahu jakýchkoliv jiných přísad. Mikronizovaná forma umožní snadnou přípravu, rychlou rozpustnost a maximální využitelnost v lidském organismu.

Balení Creatin Fair Power společnosti Survival vystačí při ideálním doporučeném dávkování přesně na jeden 30denní cyklus užívání. 

Doplňující informace:

Creatin je přirozenou součástí lidského organismu, jedná se o látku, která podporuje uvolňování energie v buňkách, a která tak slouží jako jejich pohotový zdroj energie. Při dostatečném zásobení kreatinem může lidský sval podávat výrazně vyšší krátkodobý i dlouhodobý výkon. Ve sportech, jakými jsou např. kulturistika či silový trojboj našel kreatin oblibu díky znatelným výsledkům v oblasti svalového růstu a zvyšování síly. Dostatečné zásobení kreatinem zvyšuje účinnost tréninku, urychluje obnovení energetických rezerv a urychluje regeneraci.

Doporučené dávkování:

- základní dávka je 5 g (2 zarovnané kávové lžičky)

- v ideálním případě užívejte denně 10 g Creatinu Fair Power, rozdělte je do dvou dávek

- v tréninkové dny: berte jednu dávku před tréninkem a druhou dávku případně po tréninku

- v netréninkové dny: berte jednu dávku ráno před snídaní, druhou dávku můžete užít během dne

- pro zvýšení účinku je velmi vhodné podávat společně s jednoduchými cukry (glukóza, gainer)

Při ideálním doporučeném dávkování vystačí balení přesně na jeden 30denní cyklus užívání. To je i ideální doba trvání jednoho cyklu, po kterém by měla následovat stejně dlouhá přestávka. Balení 300 g bylo zvoleno právě s ohledem na přesné využití v jediném cyklu, neboť v případě větších balení se mnohdy kreatin uživatelům kazí (zapáchá) a původně ekonomické větší balení se tak po spotřebování jen menší části stává nepoužitelným.

Tabulka nutričních hodnot 100 g:

energetická hodnota 0 kJ/0 kcal
bílkoviny 0 g
sacharidy 0 g
tuky 0 g
kreatin monohydrát 99,5 g

Složení:

mikronizovaný kreatin monohydrát 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení