Caffeine Fair Power

Caffeine Fair Power

AKCE

Caffeine Fair Power jsou silné kofeinové tablety s obsahem 200 mg účinné látky v každé z nich (200 mg je českou legislativou nejsilnější povolené množství). Kofein je vyhledávanou látkou jak mezi sportovci, tak mezi studenty, podnikateli i všemi ostatními osobami, kteří potřebují odstranit nebo oddálit únavu či zlepšit koncentraci.

199 Kč s DPH

249 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

 

 

 

Kofein má silný stimulační účinek na nervovou soustavu, účinně zvyšuje psychickou aktivitu a schopnost koncentrace, odstraňuje únavu a prodlužuje možnost vykonávat vyčerpávající práci. Vzhledem k dobré vstřebatelnosti a velmi rychlému působení je vhodný jak při sportovním výkonu, tak i při činnostech vyžadujících maximální soustředění a dlouhodobé udržení pozornosti. Přípravek je proto oblíben u sportovců, vysoce zatížených lidí, řidičů a manažerů.

Kvalitu kofeinových tablet Caffeine Fair Power garantuje majitel trenérské školy a vyhledávaný osobní trenér vrcholových sportovců Pavel Provázek.

Doporučené dávkování:

užívejte 1 tabletu Caffeine Fair Power denně, a to nejlépe 15 - 20 minut před tréninkemnepoužívejte večer před spanímtabletu zapijte dostatečným množstvím vody

Tabulka nutričních hodnot:

1 tbl          kofein 200 mg

Složení:

kofein bezvodý, dextróza, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý

Informace:

produkt vhodný pro sportovce

potravina pro zvláštní výživu

 

 

 

 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení