Leucin Fair Power

Leucin Fair Power

AKCE

Leucin Fair Power je farmaceuticky čistá volná aminokyselina s rozvětveným řetězcem bez jakýchkoliv dalších přísad. Je nesporným faktem, že aminokyseliny BCAA jsou základním doplňkem výživy pro všechny sportovce zaměřené na sílu, svalový objem, ale i vytrvalostní výkony.

300 Kč s DPH

375 Kč s DPH Sleva 20%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

BCAA jsou tvořeny třemi aminokyselinami: leucinem, isoleucinem a valinem. Potřeba lidského těla je největší právě u leucinu, proto jej mnoho pokročilých sportovců vyhledává a obohacuje jím svůj denní příjem živin. Čistý krystalický leucin je chuťově nahořklý, používá se tedy např. pro přimíchání do jídla nebo proteinových, sacharidových či jiných nápojů. Leucin je naprosto základní aminokyselinou, jejíž příjem je pro sportovce zcela klíčový.

Doporučené dávkování:

doporučenou dávku 5 g (tři zarovnané kávové lžičky) rozmíchejte ve vodě, nebo (vzhledem k mírně hořké chuti typické pro čistý L-leucin) přimíchejte do jídla nebo proteinového či sacharidového nápojevhodné je použití bezprostředně po tréninku nebo před spanímnepřekračujte denní dávku 20 g

Tabulka nutričních hodnot:              100 g
energetická hodnota 1672 kJ/399 kcal
bílkoviny                                         99 g

Složení:

L-leucin 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení