Instant Amino Fair Power

Instant Amino Fair Power

NOVÁ PŘÍCHUŤ

BCAA aminokyseliny se skvělou chutí a snadným rozpouštěním!

592 Kč s DPH

749 Kč s DPH Sleva 21%

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

Nyní nová příchuť CUBA LIBRE!

Ochutnejte nealko Cuba Libre! Jedinou Cuba Libre, která Vám pomůže dostat se do formy!


Instant Amino Fair Power
jsou fermentací vyrobené volné BCAA aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin v poměru zastoupení 2 : 1 : 1, doplněné o další 2 díly čistého L-glutaminu a 1 díl L-argininu – to vše v moderní, snadno rozpustné instantní formě.
Každá dávka (6,4 g) obsahuje plných 5000 mg aminokyselin, prakticky žádné tuky ani cukry.
Aminokyseliny Instant Amino Fair Power se velmi snadno rozpouštějí a výborně chutnají.
Jsou vhodné pro použití jak v průběhu dne, tak i před nebo po tréninku, ale i v průběhu cvičení.
Obsažené aminokyseliny se prakticky okamžitě vstřebávají do krve a i díky obsahu L-argininu se s maximální účinností transportují do svalů.
Instant Amino Fair Power využívají stejně jako ostatní produkty značky Survival jen špičkových surovin, neobsahují umělá barviva a mají přehledné, nic neskrývající složení.

BCAA aminokyseliny jsou jedním z nejvyhledávanějších doplňků sportovní výživy pro všechny sportovce, kteří usilují o lepší a rychlejší regeneraci, lepší svalové výkony, ale také lepší růst svalové hmoty. L-glutamin je aminokyselinou, kterou řada sportovců užívá samostatně „navíc" nad rámec svého suplementačního plánu, a to mimo jiné i pro zlepšení regenerace, ale také obranyschopnosti organismu a zlepšení tréninkových pokroků. L-arginin je aminokyselinou, která je základem populárních předtréninkových NO suplementů, stimuluje produkci oxidu dusnatého, čímž umožňuje lepší zásobení svalů živinami. Spojením všech zmíněných aminokyselin do jediného produktu získáváte suplement, který má využití napříč sportovci všech zaměření, od silových sportů, jako je kulturistika či silový trojboj, přes silově-vytrvalostní disciplíny až po sporty vyloženě vytrvalostní, jako jsou například cyklistika či dálkový běh.

Hlavní vlastnosti Instant Amino Fair Power:

Obsahují volné formy aminokyselin vyrobených pouze moderním postupem zvaným fermentacekaždá dávka (6,4 g) obsahuje celkem 5 000 mg aminokyselinkromě BCAA v poměru 2 : 1 : 1 obsahují i dva díly L-glutaminu a 1 díl L-argininujako barviva jsou použity jen přírodní karotenyprodukt neobsahuje acesulfam K, jako sladidlo je použita jen oblíbená sukralóza a steviol-glykosidy (tzn. sladidlo z rostliny stévie, přírodního původu)

Doporučené dávkování:

Dávkování volných aminokyselin je ryze individuální záležitostí, níže uvedené možnosti jsou tedy jen základem, od kterého se skutečné dávkování může odvíjet pro silové sporty (kulturistika, silový trojboj).
Můžete zařadit denně několik dávek: jednu dávku (dle Vaší váhy 1 - 2 odměrky) bezprostředně po tréninku, další dávku je možné použít i cca 20 minut před tréninkem, jednu je možné použít i v průběhu tréninku.
Odměrka je součástí balení, obsah jedné odměrky je cca 6,4 g. Toto množství je ideální rozmíchat ve 200 ml (pro intenzivnější chuť) až 300 ml (pro méně intenzivní chuť) chladné vody.

V redukčních programech, kdy je Vaším cílem ochrana stávající svalové hmoty, zařazujte 1 - 2 odměrky 20 minut před tréninkem.

Pro silově-vytrvalostní sporty (fotbal, lední hokej, pozemní hokej, rugby aj.) i ryze vytrvalostní sporty (triatlon, cyklistika, dálkový běh) používejte obdobně, tzn. zařadit můžete dávky po tréninku, ale také před tréninkem, nebo používat (např. v kombinaci s nápojem obohaceným o minerály) i v průběhu tréninku jako součást pitného režimu

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 6,4 g
energetická hodnota 1232 kJ/293 kcal 79 kJ/19 kcal
bílkoviny 0 g 0 g
sacharidy 3,4 g 0 g
cukry 1,6 g 0 g
tuky 0,8 g 0 g
nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
sůl 0 g 0 g

Přehled aminokyselin:

100 g 6,4 g 12,8 g
L-glutamin 23750 mg 1520 mg 3040 mg
L-leucin 23120 mg 1480 mg 2960 mg
L-isoleucin 11560 mg 740 mg 1480 mg
L-valin 11560 mg 740 mg 1480 mg
L-arginin AKG 8125 mg 520 mg 1040 mg
celkem BCAA 46240 mg 2960 mg 5920 mg
celkem aminokyselin 78115 mg 5000 mg 10000 mg

Upozornění:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců. Dbejte na dodržování způsobu přípravy.

Složení:

směs s BCAA aminokyselinami 48 % (L-leucin 50 %, L-isoleucin 25 %, L-valin 25 %)
L-glutamin 24 %
L-arginin AKG - alfaketoglutarát 12 %
regulátor kyselosti kyselina citronová
barvivo karoteny
pomerančové aroma
sladidlo sukralóza
sladidlo steviol-glykosidy
emulgátor sójový lecitin 

POZN. Nová příchuť cuba libre je již v novém obalu, ostatní příchuti až do cca konce roku 2016 mají obal dosavadní.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení