BCAA 4:1:1 Fair Power

BCAA 4:1:1 Fair Power

AKCE

Aminokyseliny BCAA jsou základním doplňkem výživy pro všechny, kteří chtějí při náročných trénincích ochránit svoji svalovou hmotu před degradací, docílit rychlejší regenerace, a především pak také podpořit skutečný a znatelný růst svalové hmoty.

487 Kč s DPH

649 Kč s DPH Sleva 25%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

Běžné BCAA suplementy obsahují tři základní aminokyseliny v poměru 2:1:1.
V BCAA 4:1:1 Fair Power je však klíčová aminokyselina L-leucin zastoupena v dvojnásobném množství.
Díky tomuto poměru aminokyselin v BCAA 4:1:1 Fair Power je proteosyntéza (tvorba bílkovin ve svalech) ještě silnější a ochrana svalové hmoty při tréninku ještě účinnější než u klasického poměru 2:1:1.
Tato silná forma BCAA je tak určena pro všechny sportovce, kteří chtějí svému tělu připravit nejlepší možné podmínky jak pro kvalitní tréninky, tak také pro kvalitní regeneraci a tomu odpovídající nárůst svalové hmoty.

Účinky:

BCAA 4:1:1 Fair Power je speciální kombinace tří čistých větvených aminokyselin v krystalické formě ve farmaceutické kvalitě v zesíleném poměru 4:1:1. BCAA jsou nezbytným doplňkem pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou zátěží. Zajišťují účinnou ochranu svalového aparátu před degradací v průběhu náročného sportovního výkonu, napomáhají tvorbě nových proteinů ve svalech, čímž podporují růst svalové hmoty. Podstatná je i energetická funkce při produkci alaninu a následně glukózy. Oddalují tvorbu kyseliny mléčné a zabraňují tvorbě jaterní močoviny a amoniaku během tréninku. Jsou vhodné pro maximální nárůst svalové hmoty a zrychlení regenerace organismu po výkonu.

Doporučené dávkování:

- dávkování by mělo odpovídat hmotnosti uživatele

- pro osoby do 90 kg: doporučujeme 5 tablet denně

- pro osoby vážící 90 – 120 kg: 8 tablet denně

- pro osoby nad 120 kg: až 10 tablet denně

- pro zvýšení výkonu používejte až polovinu dávky cca 45 – 60 minut před tréninkem

- pro podporu regenerace berte až polovinu dávky ihned po tréninku

- doporučený počet tablet postupně spolykejte a zapijte dostatečným množstvím vody, nejsou vhodné alkoholické ani mléčné nápoje

Obsah účinných látek 100g:

L-valin 12,5 g 250 mg
L-isoleucin 12,5 g 250 mg
L-leucin 50 g 1000 mg

Složení:

L-leucin, pomocná tabletovací látka maltodextrin, L-isoleucin, L-valin, pomocná tabletovací látka sodná sůl karboxymetylcelulózy, hydroxypropylmetylcelulóza, oxid křemičitý a stearan hořečnatý.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení