nut 6!

nut 6!

NOVINKA

Nut 6! je oříšková superpotravina od společnosti Extrifit. Lahodný krém ze 6 druhů ořechů, kdy každý druh je zastoupen stejným dílem

299 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Extrifit

Tento produkt je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až po Z! Je složen z těchto ořechů: kešu, lískové ořechy, mandle, kokos, vlašské ořechy, arašídy.


neobsahuje žádný přidaný cukr
neobsahuje žádný přidaný olej
ořechy v Nut 6! jsou praženy zdravě na sucho (ne v oleji!)

Jedná se o funkční doplněk Vaší stravy, který nejenže dodá Vašemu tělu formu zdravého tuku, která podpoří Vaši sportovní výkonnost, ale i výborně chutná! Pokud se snažíte dodržovat „fitness dietu" a přitom se trápíte tím, že nemůžete jíst svoji oblíbenou sladkost, naše ořechové produkty jsou stvořené právě pro Vás!

Nut 6! obsahuje nejen mleté, ale i drcené ořechy, které dodávají krému příjemně křupavou konzistenci. Můžete jej ochutnat ve skvělých variantách příchutí - dvojitá čokoláda, kokosový dezert, přírodní verze natural a budou přidány postupně i další.

Tipy, jak si pochutnat na Nut 6!:

zdravou pochoutku si natřete na rýžový chlebík ke snídani nebo ke svačině
přidejte si k ovoci lžící, tím snížíte glykemickou nálož této svačiny a zlepšíte tím její výživovou hodnotu, také oddálíte nástup pocitu hladu a zabráníte rychlému výkyvu hladiny krevního cukru
můžete si natřít tenkou vrstvu na naše palačinky Protein Pancake 20 % a Protein Pancake 50 %
nebo si prostě jen dejte pár lžiček tehdy, až budete mít chuť na něco výjimečného, ale zdravého

Nut 6! je přírodní ořechový krém obsahující 6 druhů jader ořechů, z nichž každý druh je zastoupen stejným dílem. Jedná se o kombinaci jader kešu ořechů, lískových ořechů, mandlí, dužiny kokosu, vlašských ořechů a arašídů, obohacených o semena chia, konopná a lněná semínka a quinou neboli merlík čilský. Funkčnost našeho produktu je umocněna obsahem prebiotické vlákniny z kořene čekanky. Varianta natural obsahuje výhradně kombinaci šesti ořechů bez jakýchkoliv jiných látek.

Ořechy, které v našich produktech používáme, nejsou praženy na oleji, ale na sucho! Tedy zdravě!

Velkou výhodou produktu Nut 6! je to, že neobsahuje žádný přidaný cukr ani žádný přidaný olej, jako je tomu u mnoha konkurenčních produktů. Příjemně sladkou chuť ochuceným oříškovým krémům dodává maličký obsah přírodního sladidla z rostliny stévie. Ořechový krém vyrábíme sami na vlastním zařízení s unikátní technologií výroby, proto Vám můžeme 100% garantovat jeho kvalitu, stejně jako kvalitu surovin, které používáme, což je obzvláště u ořechů velmi důležité.

Naše výrobní technologie Extrifit pro výrobu Nut 6! a Proteinut:

Celý proces výroby oříškových krémů probíhá přímo u nás, v našich výrobních halách Extrifit na naší zcela nové a unikátní oříškové technologii. Tím máme dohled nad každým výrobním krokem a hlídáme nepřetržitě kvalitu našeho oříškového krému. Toto je obrovský bonus a veliký rozdíl oproti produktům jiných značek, které jsou vyráběny externě, jsou prakticky všechny stejné a lepí se na ně víceméně jen jiné etikety.

My v Extrifitu to děláme takto:

kompletní vývoj výrobku, výběr surovin a vlastní výroba – vše probíhá u nás
oříšky rozemeleme v našem nerezovém mlýnu, kde si nastavíme požadovanou jemnost krému
namletý jemný krém putuje do speciálního duplikátoru s hlídanou teplotou
v našem drtiči oříšků si jádra rozdrtíme na požadovanou velikost
v duplikátoru šetrně vmícháme semínka, protein, rozdrcené kousky jader ořechů
za stabilní teploty oříškovou směs zhomogenizujeme
čerpadla nasají krém do dóz
elektromechanický podavač nasadí víčko a dózu uzavře
podvíčko je indukčně přitaveno k hrdlu dózy, aby se vyloučil přístup vzduchu do oříškového krému
tunel s horkým suchým vzduchem obalí dózu originálním sleevem Extrifit
celý proces probíchá v uzavřené technologii bez kontaktu lidské ruky s produktem!

Hlavní výhody produktu Nut 6!:

obsahuje zdravé tuky ve formě ořechového krému z šesti druhů ořechů s vyváženým zastoupením jednotlivých druhů ořechů
skvělá chuť a křupavá konzistence díky obsahu drcených ořechů
neobsahuje přidaný olej ani přidaný cukr
můžete si vybrat mezi ochucenými variantami se skvělou chutí a ryze přírodní variantou natural
ochucené varianty slazeny přírodním sladidlem z rostliny stévie
varianta natural obsahuje výhradně 6 druhů ořechů a žádné přídatné látky
ochucené varianty obohaceny o semena chia, konopná a lněná semínka, quinou a inulin z kořene čekanky, kromě přírodního sladidla z rostliny stévie neobsahují žádné přídatné látky
100% garantujeme kvalitu použitých surovin a konečného produktu, protože jej sami vyrábíme!

nh

pa

Složení:

Dvojitá čokoláda

jádra kešu ořechů, jádra lískových ořechů, pražená jádra mandlí, dužina kokosu, jádra vlašských ořechů, pražená jádra arašídů, inulin, odtučněné kakao, semena chia (Salvia hispanica), lněné semínko, quinoa (merlík čilský), konopné semínko, steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu)

Kokosový dezert

jádra kešu ořechů, jádra lískových ořechů, pražená jádra mandlí, dužina kokosu, jádra vlašských ořechů, pražená jádra arašídů, inulin, semena chia (Salvia hispanica), lněné semínko, quinoa (merlík čilský), aroma, konopné semínko, steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu)

Natural

jádra kešu ořechů, jádra lískových ořechů, pražená jádra mandlí, dužina kokosu, jádra vlašských ořechů, pražená jádra arašídů

Upozornění:

Skladujte v suchu při teplotě do 20 °C, pečlivě uzavřené. Po otevření spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Upozornění pro alergiky: výrobek obsahuje lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, mandle, arašídy.

 

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení