Vegan Bar Fair power

Vegan Bar Fair power

NOVINKA

Prvotřídní proteinová tyčinka vytvořená speciálně pro vegany,

36 Kč s DPH

40 Kč s DPH Sleva 10%

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Survival Nutrition Supplements

Prvotřídní proteinová tyčinka vytvořená speciálně pro vegany, chuťově vyladěná směs surovin obohacená o vysoce kvalitní 80% rýžový proteinový koncentrát, 13 g rostlinných a lehce stravitelných bílkovin v každé tyčince, absence lepku, palmového oleje, ztužených tuků, přidaného cukru a jakýchkoli přídatných látek (konzervantů, aromat, sladidel, zahušťovadel...) – to je nová Vegan Bar 30 Fair Power ®! K dostání v kokosové příchuti a netradiční ovocné příchuti s mochyní peruánskou

Pokud jste dosud byli nespokojeni s nabídkou veganských proteinových tyčinek, už nezoufejte, protože receptura Vegan Bar 30 Fair Power ® jen o několika málo surovinách jasně ukazuje, že to jde jednoduše, kvalitně, chutně a hlavně zdravě.

Hlavní výhody Vegan Bar 30 Fair Power ®:

Má vysoký obsah bílkovin – při pohledu na běžné veganské proteinové tyčinky si můžete všimnout, že ve složení jsou hlavní zdroje bílkovin uvedené ne na prvních místech, kde byste je očekávali, ale spíše někde uprostřed, či dokonce až na konečných pozicích celého složení. Z toho bohužel vyplývá nízký obsah bílkovin a jedná se tak spíše o parodii na proteinovou tyčinku. Při tvorbě receptury Vegan Bar 30 Fair Power ® jsme si jasně dali za cíl, aby hlavní zdroj bílkovin, v tomto případě kvalitní 80% rýžový proteinový koncentrát, byl na prvním místě a zajistil tak vysoký obsah bílkovin v celém produktu.

Obsahuje vysoce jakostní 80% rýžový proteinový koncentrát (RPC), který umožňuje zachovat vysokou kvalitu produktu, lehkou a bezproblémovou stravitelnost, perfektní chuť od prvního až do posledního kousnutí a také rozumnou cenu pro koncového zákazníka. Díky naší filozofii „Hrajeme Fair" se také dozvíte, kolik rýžového koncentrátu v tyčince přesně máte!

Má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah soli – nedostatečný příjem vlákniny je z hlediska výživy takřka celosvětovým problémem. Nízký příjem této nestravitelné složky sacharidů se pojí s mnoha zdravotními potížemi. Nicméně již jedna jediná tyčinka Vegan Bar 30 Fair Power ® Vám poskytne až 20 % doporučeného denního příjmu vlákniny! Také nízký obsah soli, respektive sodíku jistě potěší jedince trpící mimo jiné vysokým krevním tlakem.

Obsahuje řepkový olej jako zdroj omega 3 – je již tradicí, že při výrobě našich tyčinek se zaměřujeme na co možná nejvhodnější zdroje tuků pro dosažení požadovaných senzorických vlastností. Oproti ostatním výrobcům upřednostňujeme tuky bohaté na omega 3 mastné kyseliny – jako je právě řepkový olej – které jsou v naší zemi nedostatkovou živinou minimálně kvůli nízkému příjmu ryb a rybích produktů.

Je vhodná pro vegany – jsme si vědomi, že naši „vlajkovou loď" mezi proteinovými tyčinkami (Protein Bar 40 Fair Power ®) nemají přísní vegetariáni možnost ochutnat. Proto jsme na základě mnoha žádostí vytvořili Vegan Bar 30 Fair Power ®, která plně respektuje požadavky stále se rozrůstající veganské části sportovců a všech jedinců hlídajících si příjem veškerých živočišných produktů.

Je tvořena pouze z několika málo surovin – k dokonalému složení, chuti a vysoké kvalitě někdy stačí tak málo. Kokosová příchuť skrývá pouze 7 surovin v receptuře, ovocná varianta dokonce pouhých 6 surovin, což je mezi proteinovými tyčinkami doslova unikát!

Dokonale chutná – určitě jste již zvyklí, že nic jiného než skvělou a nepřejídající se chuť u našich tyčinek ani nemůžete očekávat. Vegan Bar 30 Fair Power ® není rozhodně výjimkou a troufáme si říct, že se jedná o chuťově nejpovedenější veganskou proteinovou tyčinku napříč celým trhem. Spousty strouhaného kokosu či šťavnaté kousky mochyně peruánské bohaté na vitamíny a ostatní fytonutrienty vás o tom velice snadno přesvědčí.

Z důvodu nezanedbatelného množství výhod, kterými se Vegan Bar 30 Fair Power ® pyšní, už jen dále ve zkratce zmíníme, co v produktu rozhodně nenajdete.

Vegan Bar 30 Fair Power ® neobsahuje:

nízký obsah hlavního zdroje bílkovin
ztužené (hydrogenované) tuky
palmový či palmojádrový olej, slunečnicový a sójový olej
sladidla, aromata, zahušťovadla a konzervanty
neobsahuje „nastavovací" látky (např. E 476 – polyglycerolpolyricinoleát)
přidaný cukr, glukózové a glukózo-fruktózové sirupy
polevu a extrudáty
vysoké množství soli a nízké množství vlákniny
„unikátní" směsi bílkovin, ze kterých nezjistíte procentuální obsah jednotlivých zdrojů

Doporučené denní dávkování:

doporučená denní dávka závisí na hmotnosti (množství svalové hmoty), přijímané stravě a tréninkových cílech uživatele
základní doporučená dávka je jedna tyčinka denně
vhodné je užití s menšími denními jídly (např. svačinami) nebo v předtréninkovém a potréninkovém časovém okně
Vegan Bar 30 Fair Power ® není náhradou pestré stravy

nh

Složení:

Ovoce

rýžový proteinový koncentrát (RPC 80 %) 28 %, datle, mochyně peruánská 18 %, kešu, rozpustná kukuřičná vláknina, řepkový olej

Kokos

rýžový proteinový koncentrát (RPC 80 %) 28 %, datle, kešu, kokos 11 %, rozpustná kukuřičná vláknina, kakaová hmota, řepkový olej

Upozornění:

Vhodné pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití výrobku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Dbejte na dodržování návodu k použití. Výrobek může obsahovat stopy sezamu a ořechů.

Informace:

potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce
ukládejte mimo dosah dětí
výrobek není určen jako náhrada pestré stravy
před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku
nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení