Bodylab Peanut Butter

Bodylab Peanut Butter

NOVINKA

Kilogramové balení Bodylab Peanut Butter = kilogram štěstí.Kilogram zdravých tuků. Jedno kilo arašídů. A z nich přesně 1000 gramů ultrajemného nebo superkřupavého krému s plnou arašídovou chutí. Na pár dní vám tento kbelík plný máslové radosti určitě vystačí. Slovo "pár" si ovšem každý už definujme sami.

289 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bodylab

Celý 1 kilogram arašídového másla od oblíbeného Bodylabu z vysoce kvalitních pražených arašídů ve třech variantách - krémové Super Smooth, křupavé Ultra Crunchy a nyní nově i čokoládově křupavé. Bodylab Peanut Butter Smooth i Crunchy jsou vyrobeny bez přidaného cukru, soli a obsah tuku pochází výhradně z arašídů - tedy žádný palmový, řepkový či jakýkoliv jiný olej. Složení těchto dvou variant je 100% arašídové, a vy si tak můžete být jisti, že svému organismu dopřáváte jen to nejlepší z přírody.

V případě čokládově křupavé verze se můžete těšit na arašídy s přídavkem pravé, kakaem provoněné čokolády, která opět povznese chuťový zážitek z tohoto ochuceného arašídového másla na jinou úroveň.

Bodylab Peanut Butter v bodech:

arašídové máslo
ve třech variantách - arašídy jemné, arašídy křupavé, čokoládové křupavé
bez přidaného cukru (vyjma čokoládové varianty), soli, aromat, barviv či jiných tuků

nh

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení