Barnys TRIPLE blend Extra Silný

Barnys TRIPLE blend Extra Silný

NOVINKA

Barny´s TRIPLE blend Extra silný je ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby.

1286 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: barnys

Barny´s TRIPLE blend Extra silný je ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Jedná se o pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní), což zaručuje pořádnou dávku kloubní výživy pro vaše klouby!

Přípravek je obsahuje MSM, které je důležitou výživovou látkou při stavbě pojivých tkání, Glukosamin sulfát, jenž je přirozenou součástí kloubní chrupavky. Dále obsahuje Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss vhodný pro šlachy a vazy, a Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss, který je také přirozenou součástí kloubní chrupavky.

Barny´s je přírodní přípravek bez přidaných látek.
Dávkování a způsob užití
Užívejte 1 odměrku denně rozmíchanou ve sklenici vody a dochuťte citrónovou šťávou. Další možností užívání je rozmíchat jednu odměrku v ochuceném jogurtu. Balení obsahuje 700 g - dávka na 5 měsíců.

Složení
Jedna odměrka (4,5 g) obsahuje: 1958mg - MSM, 1566 mg - Glukosamin sulfát, 585 mg - Chondroitin sulfát, 22,5 mg - Cartidyss - hydrolyzovaný kolagen typu II, 15 mg - Collyss - hydrolyzovaný kolagen typu I. Přidatnou látkou je jablečný pektin.

Kontraindikace
Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení