Active Woman Diet Blend

Active Woman Diet Blend

NOVINKA AKCE

Nízká energetická hodnota a vysoký obsah bílkovin - už jen první dva základní atributy Active Woman Diet Blend představují základní pilíře pro úspěch při snaze o snížení tělesné hmotnosti

549 Kč s DPH

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MYPROTEIN

Nízká energetická hodnota a vysoký obsah bílkovin - už jen první dva základní atributy Active Woman Diet Blend představují základní pilíře pro úspěch při snaze o snížení tělesné hmotnosti. Přidané aktivní látky jako CLA, cholin, široká škála vitamínů, minerálů i stopových prvků a v neposlední řadě vynikající neotřelá chuť jsou bonusy, které prospějí jak vaší fyzické schránce, tak i mysli a jistě i chuťovým buňkám.

Myprotein Active Women Diet Blend™ je produkt založen na výzkumech určen speciálně pro ženy, jež žijí zdravým životním stylem. Při vývoji Active Women Diet Blend™ se Myprotein soustředil na vysokoproteinový nápoj s lehkou stravitelností, který výborně chutná. S přidanou konjugovanou kyselinou linoleovou (CLA), cholinem a velkým množstvím mikronutrientů se tak jedná o průlomový proteinový nápoj, který je navíc dostupný v několika chuťových variantách.

Na jaké benefity se můžeme těšit? 20 g bílkovin a pouhých 96 kalorií v jedné odměrce, čímž přispějete k nárůstu nové svalové hmoty a k udržení té stávající. Formule je navíc doplněna o inulin, tedy vynikající formu vlákniny. V neposlední řadě jsou to vyladěné příchutě, které jsou navíc stvořeny z přírodních ingrediencí.

Myprotein Active Women Diet Blend™ v bodech:

20 g bílkovin a pouhých 96 kcal v jedné dávce
přizpůsobeno aktivním ženám
s přidanými aktivními látkami jako CLA či cholin

nh

nh

Doporučení výrobce

1 dávka = 1 odměrka (25 g).
Smíchejte 1 dávku se 150 - 250 ml vody, pokud dodržujete stravovací plán s kalorickým deficitem.
Pro ještě lepší chuťový zážitek doporučujeme smíchat s mandlovým či kokosovým mlékem.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení