Vegan Blend

Vegan Blend

NOVINKA

Vegan Blend kombinuje Hrachový protein Izolát, Protein z hnědé rýže and Konopný protein prémiové kvality.

699 Kč s DPH

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MYPROTEIN

Vegan Blend kombinuje Hrachový protein Izolát, Protein z hnědé rýže and Konopný protein prémiové kvality s kompletním rozsahem esenciálních aminokyselin a více než 22g bílkovin na dávku.

Vegan Blend je zdrojem větvených aminokyselin (BCAAs) Leucinu, Isoleucinu and Valinu. Vegan Blend je cestou, jak konzumovat vysoký obsah bílkovin bez nutnosti konzumace mléka nebo sóji. Vegan Blend také obsahuje DigeZyme®, távici enzymy na podporu trávení

Vegan Blend je dobrou volbou pro každého vegana pro zvýšení příjmu bílkovin. Vegan Blend tak příspívá k růstu a udržení svalové hmoty. Řada našich spokojených zákazníků nakoupila také další produkty v této kategorii.

nh

Může obsahovat stopy lepku, sóji, mléka a vajec.

Příchuť Jemná čokoláda: Proteinová směs (65%) (Hrachový protein Izolát, Protein koncentrát z hnědé rýže, Konopný protein), DigeZyme*®* Patentovaný komplex Enzymů (Proteáza, Amyláza, Beta-D-Galaktosidáza, Lipáza, Celuláza), Kakaový prášek, Příchuť, Sladidlo (Sukralóza)

Unflavoured: Proteinová směs (73%) (Hrachový protein Izolát, Protein koncentrát z hnědé rýže, Konopný protein), DigeZyme*®* Patentovaný komplex Enzymů (Proteáza, Amyláza, Beta-D-Galaktosidáza, Lipáza, Celuláza)

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení