Alpha Amino P.M.

Alpha Amino P.M.

NOVINKA

Noční volné krystalické aminokyseliny určené pro maximální regeneraci během spánku.

1234 Kč s DPH

1299 Kč s DPH Sleva 5%

Množství

Dostupnost: Skladem

Výrobce: All Stars

Noční volné krystalické aminokyseliny určené pro maximální regeneraci během spánku. Přidané bylinky pro rychlejší a hlubší spánek zaručují dokonalý odpočinek, zvýšení regeneračních procesů. Balení vystačí na 1 měsíc při intenzitě tréninku 4x týdně.

Již několik let se velké sportovní a farmaceutické firmy zaměřují převážně na vývoj tzv. před- a potréninkových doplňků stravy. Pro zvyšování výkonnosti sportovce jsou tyto dvě fáze považovány za nejdůležitější. Třetí a dost možná nejdůležitější fáze je však fáze během nočního spánku. Vývoj preparátů pro tuto fázi byl sportovními firmami vždy tak trochu zanedbáván. Přitom spousty vědeckých studií dokazují, že fáze spánku je pro tvrdě trénující jedince jeden z rozhodujících faktorů při budování svalů a síly.

Během spánku probíhají mnohé opravné, regenerační a růstové procesy tak, aby byl lidský organismus schopen zvládnout všechny ty intenzivní tréninky a co nejlépe na ně reagovat. Kvůli tomu ale nemusíte spát každou noc 10 hodin a pak si ještě dávat polední půlhodinku. Na to by stejně nikdo z Vás neměl čas a především ne ti, kteří se sportu věnují jen rekreačně. Doba trvání spánku není až tak důležitá, hlavní je hloubka a intenzita. Například takových dlouhých 9 hodin spánku, který je však neklidný a mnohokrát přerušován, Vám v konečném důsledku stejně nic nepřinese. Na druhou stranu, jestliže dokážete spát 7 hodin velmi tvrdě, bez jakýchkoliv rušivých elementů, pak se zcela jistě probudíte zregenerovaní a v plné síle.

Podmínkou docílení takového zotavujícího spánku je absolutní odbourání stresu, a to hlavně bezprostředně před spaním. Právě k tomuto účelu lze velmi vhodně aplikovat některé vzácné aminokyseliny, které pomáhají stres odbourávat. Mezi tyto antistresové aminokyseliny patří GABA a L-tryptofan. Zrovna tak je důležité, aby měl organismus ve fázi spánku dostatek správných výživných látek, což zabezpečí anabolické a antikatabolické aminokyseliny. V případě nedostatečného zásobování stavebními látkami právě ve fázi spánku dochází k odbourávání tvrdě vybudovaného svalstva a tím pádem i k růstu podkožního tuku a zpomalení regenerace.

Výkonnostně orientovaní sportovci, hlavně pak kulturisté, fitness a silový sportovci znají tento fenomén velmi dobře. Dlouhodobé nedostatečné zásobování živinami vede ke stagnaci. Veškeré pozitivní vlivy sportování na lidský organismus zůstanou potlačeny a dostaví se častější nachlazení a nechuť do tréninku. Dostat se z takto začarovaného kruhu bývá pak velmi obtížné.

Doporučené dávkování:

v tréninkových dnech užívejte 6 tablet Alpha Amino P.M. 15 minut před spaním, nejlépe s alespoň hodinovým odstupem po jídle
zapijte dostatečným množstvím vody, nepoužívejte k tomu slazené nápoje ani žádný koktejl s obsahem sacharidů
pro lepší výsledky užívejte po dobu 8 týdnů, zvyšte příjem bílkovin ve stravě a zařaďte pravidelný trénink
poté by měla následovat 2týdenní pauza
následně užívání zopakujte
nepřekračujte doporučenou denní dávku

nh

bylinky

by

Složení:

fosforečnan vápenatý, L-arginin, L-ornitin hydrochlorid, gama-aminomáselná kyselina, L-lysin hydrochlorid, L-tryptofan, mikrokrystalická celulóza, pomocná látka kroskarmelóza sodná, vitamín C, palmový tuk, hydroxid horečnatý, stearát hořečnatý, extrakt mučenky, hydroxypropyl methylcelulóza, vitamín E, extrakt rozmarýnu, extrakt levandule, extrakt meduňky, glukonát zinečnatý, oxid kremičitý, extrakt chmele, nikotinamid, estery kyseliny octové z mono- a diglyceridů mastných kyselin, D-pantothenát vápenatý, glukonát měďnatý, křemičitan hlinito-draselný, barvivo brilantní modř, barvivo oxid titaničitý, vitamín B6, B2 a B1, biotin, selenan sodný, vitamín B12
Upozornění:

Určeno pro zvláštní výživu, nevhodné pro kojící a těhotné ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Informace:

potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce
před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku
nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení