Bedtime Extreme

Bedtime Extreme

NOVINKA

Bedtime Exterme je skvělá volba pro každého, kdo hledá podporu regenerace během spánku. Díky prodlouženému uvolňování aminokyselin působí celou noc.

1069 Kč s DPH

Množství

Příchuť

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MYPROTEIN

Bedtime Extreme je unikátní směs syrovátkového proteinového izolátu, syrovátkového proteinového koncentrátu, vaječného bílku a sušeného mléčného proteinu (micelární kasein) s přídavkem glutaminu a HMB. Přispívá k růstu a udržování svalov hmoty. Obsahuje nízký podíl tuků a sacharidů. Bedtime Exterme je skvělá volba pro každého, kdo hledá podporu regenerace během spánku. Díky prodlouženému uvolňování aminokyselin působí celou noc.

MyProtein Bedtime Extreme v bodech:

unikátní směs bílkovin
s přídavkem HMB a glutaminu
podpora regenerace během celého spánku

Co jeBedtime Extreme?

Bedtime Extreme je unikátní směs syrovátkového izolátu, koncentrátu, prášku z vjaečných bílků a micelárního kaseinu s glutaminem a HMB.

Výhody Bedtime Extreme

V jedné dávce 60g je více než 43g bílkovin, což může výrazně přispět k růstu a údržbě svalové hmoty. Obsahuje také malé množství tuků a navíc bylo přidáno 3g HMB a 5g glutaminu v jedné porci.

nh

Doporučení výrobce

1 dávka je 60 g (2 a 1/2 odměrky).
Smíchejte 1 dávku (60 g) s 300 - 400 ml vody nebo mléka a užívejte 30 minut před spaním.

Ingredience:

Příchuť banán: postupně se uvolňující noční proteinová směs (74 %) (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), syrovátkový proteinový izolát (mléko), prášek z vaječného bílku), L-glutamin, HMB (beta-hydroxy-beta-methylbutyrová kyselina), emulgátor (sójový lecitin), aroma, barvivo (kurkumin), sladidlo (sukralóza).

Příchuť čokoláda: postupně se uvolňující noční proteinová směs (72 %) (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), syrovátkový proteinový izolát (mléko), prášek z vaječného bílku), L-glutamine, HMB (beta-hydroxy beta-methylbutyrová kyselina), emulgátor (sójový lecitin), kakaový prášek, aroma, sladidlo (sukralóza).

Příchuť jahoda: postupně se uvolňující noční proteinová směs (74 %) (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), syrovátkový proteinový izolát (mléko), prášek z vaječného bílku), L-glutamin, HMB (beta-hydroxy beta-methylbutyrová kyselina), emulgátor (sójový lecitin), aroma, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza).

Upozornění pro alergiky: obsahuje ingredience získané z mléka, vajec, sóji. Může obsahovat lepek. Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

*Novinky*

13 položek

Zobrazit:
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení